Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságok kellenek...

Milyen tulajdonságok kellenek az érvényesüléshez? Milyennek kell lenni?

Figyelt kérdés

A kérdésem azért teszem fel, mert nem értem a dolgokat...

20 éves lány vagyok, nem vagyok csúnya, bár szépnek sem mondanám magam. Az igaz, hogy magamat mindenben alábecsülöm: külsőleg és belsőleg is, de vannak akik még nálam is rosszabbak, és mégis boldogok, összejön nekik minden. Itt elsősorban a párkapcsolatokra gondolok. Van nem is egy olyan ismerősöm nem jobb nálam, de mégis olyan pasikkal jönnek/jöttek össze akikről én csak álmodozhatnék...Mitől függ ez?

Ha lenne önbizalmam, akkor nekem is sikerülnének a dolgok?


2010. márc. 24. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ők bíznak magukban, jól érzik magukat a bőrükben és ez kisugárzik a fiúk felé is
2010. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom és kisugárzás. Ez a kettő kell, és bárkit meg lehet kapni.

Gimiben volt egy ilyen osztálytársam, kövérkés lány de olyan beszélőkével, hogy az agyam eldobtam tőle. Okos is volt, jól játszotta a kártyáit, és meg is kapta a legjobb palikat. Mindenki csak nézett, hogy hogy lehet ez. Hát így.

Egyébként meg lehet nézni, mennyi jóképű, mégis a végletekig magányos ember van a világon. Aztán kiderül miért: önbizalom hiányos, depressziós, nyafogó emberek, akik a saját bebeszéléseik miatt képtelenek kiaknázni a saját képességeiket, és lerombolják a kezdeti jó önképet.

Senki nem akar összejönni olyan emberrel, akinek állandó megerősítésre van szüksége arról, hogy jól néz ki vagy sem.

2010. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számít, h az embernek legyen önbizalma, magabiztossága. Persze túlzásba sem szabad vinni, az már nagyképűségnek tűnhet sokak szemében. Fontos az első benyomás, a határozott fellépés és magabiztosság meghatározhatja a kapcsolatot. A többi pozitív tulajdonságot később is ki tudod bontakoztatni (kedvesség, figyelem, törődés, szolidaritás), én mindig arra törekszem, h az első benyomás pozitív legyen.
2010. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A belső szépség sokkal nagyobb érték,mint a külső.Persze,ez a 20 éveseknél még nem nagyon így működik.Határozott,magabiztos fellépés,mosolygás,jó beszélőke és nyert ügyed van.
2010. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne becsüld alá magadat. Az élet fintora, hogy néha egészen vacak nők jó pasikat fognak ki és ez viszont is igaz.

Kell, hogy ismerd magadat ahhoz, hogy élj a képességeiddel. Az önbizalom nagyon fontos. Inkább l3egyen egy picivel több, mint egy picivel kevesebb.

2010. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
így van. egy picivel több önbizalom kell. és máris mersz barátkozni, flörtölni pasikkal. csak úgy. konkrét cél nélkül vágj bele. lesz, ami lesz alapon. ebből sülnek ki a legjobb dolgok, akár az életre szóló kapcsolat is.
2010. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazatok van. A baj az, hogy szerintem ez nem tanulható. Ha valaki nem olyan, tehát nem belülről fakad, annál erőlködésnek hat a dolog, még rosszabb. Könnyen rásütik a nagyképűség bélyegét.
2010. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Többen megírták már: az önbizalom szüli azt a kisugárzást, amire buknak a pasik. Nem szabad összekeverni az önbizalmat és a nagyképűséget, mert két különböző dolog. Nagyon jó úton jársz, ha felismerted, hogy vannak, akik sokkal csúnyábbak, butábbak, stb. nálad. Fontos, hogy tudatosítsd magadban, hogy érsz annyit, mint a többi ember. A többi már menni fog magától... :)
2010. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 26. 09:13
 10/12 anonim ***** válasza:

szia!

ne haragudj,de először nem teljesen a kérdésre válaszolnék.Csak egy történet: Annó gimiben én voltam az a lány,akiről írtál,a "rosszabb" Ez innen-onnan visszakerült hozzám.Nekem valóban soha nem volt gondom a barátkozással,pasizással ilyesmivel.De én nem is ezt néztem,hogy ki jobb illetve rosszabb nálam.Én, én voltam. Azt hiszem,hogy a hozzám hasonló emberkéknek ez titkuk.

Nem mással foglalkoznak, hanem magukkal vannak jóban.

Szerintem nem szabad,hogy keserűség legyen benned más iránt.Légy vidám, és közvetlen.

(Visszanézve amúgy az élet is engem igazolt.Normális kapcsolatban élek, míg aki azt nézte,hogy én hogyan és miként,túl van egy csupa nyüglődésből álló több éves kapcsolaton,mert csak azért kellett neki,hogy legyen.Ilyet ne csinálj,ÉLJ ÉS ÉLVEZD,ami nap mint nap történik körülötted)

hú,a vége kicsit nyálas lett,remélem nem haragszol...

2010. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!