Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy gondolják ezt a feleségek?

Hogy gondolják ezt a feleségek?

Figyelt kérdés

A feleségem elvárná, hogy gyakorlatilag szakítsam meg a kapcsolatot a szüleimmel miközben ő minden mondvacsinált okkal az anyjához szaladgál.

Mert most csak ezt kell elmondani, most csak azt kell megkérdezni.

De ha nekem lenne megbeszélni valóm a sajátjaimmal, akkor már nem tudom hogy hol a helyem.

Ezt az észjárást magyarázza el valaki.



2015. dec. 25. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

A feleségek nem gondolják ezt, a te feleséged gondolja ezt.


Ezt tisztázd előtte magadban, aztán ha befejezted az általánosítást, akkor végig gondolhatod, hogy a kapcsolatotokban pontosan mi a gubanc, ugyanis minden probléma egyéni. Ha nekem pl. az a bajom, hogy nem szeretem a töltött káposztát akkor az a te feleséged baja is lesz? Ugye hogy nem.

2015. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Azt nem tudom,de ne hagyd,hogy irányítson. Akkor leszel bétaférj.
2015. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Mi az, hogy "feleségek"? Azért, mert a te feleséged elmebeteg, nem mindenki az.
2015. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 acelsziv ***** válasza:
58%
Aztán miért?
2015. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Na most hogy ő mit vár el... mert mi történik, ha nem hallgatsz rá és beszélsz a szüleiddel? Nem tévézhetsz aznap, vagy mit csinál?
2015. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

A te feleséged kettős mércéjét én meg nem fogom magyarázni, az biztos. Nem is akarom.

Mi az, hogy akkor nem tudod, hogy hol a helyed? Ha beszélni akarsz a szüleiddel, beszélsz, s ha neki nem tetszik, az az ő baja... Nem értelek. Ilyen nagy különbséggel és beteg kettős mércével én együtt se élnék senkivel, de ha mégis, akkor sem tudná rám kényszeríteni az akaratát. Nem vagyok ebben partner, elég akaratos vagyok magam is, főleg a saját életemben és a saját családom és közém aztán ne próbáljon állni senki, ha jót akar. Ez a normális szerintem.

S ha érdekel, hogy miért ilyen, kérdezd meg tőle magától, sokkal logikusabb, mint tőlünk kérdezni. A kommunikáció elég fontos egy párkapcsolatban.

2015. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

"feleségek"


minden egyes nő

több millió

lol

2015. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.latok bele nalatok mi van. Nekem volt ahol nem.birtam a mamat. Mert iranyitgatta a kicsi fiat. Szoval azt nezd mire is ugrik a feleseged po tosan? O pletyizni hivja fol az anyjat es te miert? Anyad keres e folyton vagy te ot? Csaladi program rovasara kettesben toltott ido rovasara megy-e ha te vagy o a szuleihez "futkos" vagy oket hivogatja?

Ha vegiggondolod lehet rajossz mi a baja a felesegednek. Ha nem, akkor kerdezd meg tole mi a kulonbseg a te es az o viselkedesenek a megitelese kozott. Ha nincs igaza ne hagyd magad.

2015. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig hiába mondják itt más válaszolók, aránytalanul sokkal több házaspár van "jó" viszonyban a feleség szüleivel, mint a férj szüleivel.


Ez a birtoklással függ össze, ahogy látom. A feleségek igen sokszor kizárólagos befolyást akarnak a férjeikkel, csak útban lenne a férjet befolyásoló gyerekkori környezete. Ez van.


Igazából szerintem mindenkinek meg kellene, hogy legyen az alkalma, a lehetősége, hogy egyedül lehessen a házasság előtti akárkijeivel, csak úgy beszélgetni. De pont ettől fél sok feleség, miután sikerült a férjét beidomítani. A saját szolgálatára.

2015. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 acelsziv ***** válasza:
9: vagy jókora papucs vagy, vagy egy anyós...
2015. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!