Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is ilyen rossz a...

Másnál is ilyen rossz a karácsony?

Figyelt kérdés
Férjem reggel óta dilis, kiabál, csapkod, megrángatta a karom. Hiába kértem, nem segít takarítani, csak a tabletet nyomkodja. Nemsokára indulunk apósékhoz, én meg még semmivel nem végeztem, órák óta bőgök.
2015. dec. 24. 11:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

12:02


Felviditottad az oldalt!

A karácsonnyal mindig baj van, tuléljük,mint mindig.

2015. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Rúgj a lapockái közé!
2015. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,hasonló.Csak túlélni akarom ezt a 3 napot.Januárban pedig beadni a válást.
2015. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mekkora kamu.. Te is csak netezel. Ha meg igaz akkor válj el ne a neten keress vigaszt.
2015. dec. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Miért hagyod, hogy rángasson, s utána még képes vagy elmenni apósékhoz is? Jó neked így karácsonykor sírni, meg mindent egyedül csinálni? Ennél biztos jobb egyedül élni.

Olvastam sokszor, hogy nehéz kilépni egy olyan kapcsolatból a nőnek ahol bántalmazzák, de nem lehetetlen, még mielőtt elfajulna a dolog. Unokatesómat a végén a gyerekek előtt pofozta a férje, s senkinek nem mondta el, nem tudom megérteni, hogy miért, de legalább akkor ő is észhez tért és hagyta a francba azt az idiótát. Én 8 éve élek a férjemmel, aki írtó makacs s képes az élő fába is belekötni ha olyan kedve van, de velem a hangját összesen 2x emelte fel s azt is csak az elején, nemhogy kezet emelt volna rám. Ne hagyd hogy ráncigáljon!!

2015. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!