Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is ilyen rossz a...

Másnál is ilyen rossz a karácsony?

Figyelt kérdés
Férjem reggel óta dilis, kiabál, csapkod, megrángatta a karom. Hiába kértem, nem segít takarítani, csak a tabletet nyomkodja. Nemsokára indulunk apósékhoz, én meg még semmivel nem végeztem, órák óta bőgök.
2015. dec. 24. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

"Férjem reggel óta dilis, kiabál, csapkod, megrángatta a karom."


Nem akarlak elkeseríteni, de most kéne leállítani, mielőtt komolyabb bántalmazás lesz. Ne legyen igazam.

2015. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szántóvető ***** válasza:
85%

szép családi csendélet.már vártam egy ilyen kérdést.

de tényleg,minek vagytok együtt ha nem illetek össze?meg tudod fogalmazni pár mondatban?

2015. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Ezután, nem biztos, hogy elmennék apósodékhoz.

Hagyd a dolgokat, majd megcsinálod! Ne erről szóljon a karácsony.

2015. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Higgadtan beszeljetek meg mindent, ha van ra lehetoseg! Ne sirj, nyugodj meg szepen!:) A ferjed lehet csak a meglepid miatt izgul!;) Kellemes unnepeket kivanok!🎄☃✨ Es minden meg fog oldodni!🙂
2015. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Semmivel nem végeztél, bőgsz, adott, hogy le kell ülni kérdés kiírni a gyakorira...
2015. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Szokasos karacsonyi kamukerdesek egyike
2015. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Minek mentek szenteste bárhová?

Amúgy meg ha nem segít, hagyd a fenébe a nagytakarítást, különben sem ez a napja. Félóra alatt össze lehet dobni egy házat, ha egyébként rendet tartotok. csináld meg azt, ami tényleg fontos, amivel meg nem készülsz el, az elmarad, na bumm. Mosd meg az arcod, vedd számba, mivel tudsz elvégezni, aztán higgadtan közöld apuval, hogy ezek meglesznek, a többi nem, ha nem emeli fel a seggét, de nem akarsz idegeskedni az ünnepen, ha szerinte a többi nem fontos, nyomkodja nyugodtan tovább a tabletet, te szóltál.

Nem kell mindig mindennek tökéletesnek lenni, főleg, ha nincs is rá igény.

2015. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk nem rossz,már beállítottuk a fát,délután díszítjük,közben főzök.Nemsoká elmegyünk anyukámékhoz ünnepi ebédre,este itthon leszünk kettesben.Egyébként nálatok szerintem nemcsak a karácsony rossz,hanem úgy um block minden!
2015. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Ne bőgj, hanem tedd a dolgod! Az asszonynak a konyhában a helye!


Ákos voltam, sziasztok!

2015. dec. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
"Vigasztald" meg egy kicsit!
2015. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!