Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ennyire tiltani...

Most tényleg ennyire tiltani kell? Egyetértetek anyukámmal, igaza van?

Figyelt kérdés

Ő szerinte elvált férfitől, akinek gyereke is van olyannal ne alapozzak a jövőre.

Na de miért is? Jobb egy olyan aki komolytalan? Még ha nős lenne persze hogy nem foglalkozok vele, de így szerintem nincs benne semmi kivetni való.


17 éves vagyok, ezelőtt eléggé szabadon éltem, ez a szabadon nem azt jelenti hogy mindenkivel összefeküdtem, és ezúton se tervezem, én leakarom magam kötni, nincs szükségem arra hogy kiéljem magam, ahhoz túl rövidnek tartom az életet hogy elszórakozzam.

9év van köztünk, a korral eddig nem volt sose baj a családban, anyukámat az zavarja hogy elvált.

Már olyanokat mond hogy jönni fog velem, hogy ne tudjak Vele találkozni, meg a drága barátnője azt tanácsolta neki hogy pofozzon fel engem, hogy észhez térjek. Anyukám szerint jó tanács.

Lassan 18vagyok, és most kell így csinálni velem?

Eddig kifogtam a bunkó férfiakat, akiknek vagy csak a szex kellett, vagy egyszerűen rövid távra terveztek. Nekem meg vagy komoly vagy semmi. Anyu szerint nem kéne lekötni magam, de én attól vagyok boldog, ha tartozok valakihez, és ha nekem ez kell, és lehetőség is van rá akkor miért nem csinálhatom úgy ahogy nekem jó?


Nem szoktam anyukámnak hazudni, de ezzel azt fogja elérni.


Ja és még annyi hogy azóta változott ő mióta barátjával szakítottak. Azóta pasitéren túlságosan is beleszól az életembe.


2010. márc. 23. 17:01
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
szerintem is:D
2010. márc. 23. 17:07
 2/26 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem is...

Egyébként még nőni kéne pár évet, az eddigi pasijaidat pedig ne feledd, te választottad.

Nyugodtan jöjj vele össze, pár év múlva úgyis szétmentek.


De ha összejön egy gyerek, hát akkor biztos veled fog maradni és nem keres egy másik 17 évest... További szép álmokat :)

2010. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Szegény anyud...


Ettől még ez a Te életed, neked kell élni; elrontani is, ha az van soron. Te is érzed, hogy nem szólhat bele, csak most rossz passzban van. És egyébként is miért ne sikerülhetne? És ha tényleg nem fog sikerülni, akkor is lehet, hogy sokat tanulsz majd belőle, és pont ettől fog sikerülni majd a következő. Ezek így működnek. Senki nem lát a jövőbe. Csak próbálkozunk. :)

2010. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
Na végre, akinek van humorérzéke... (kérdező)
2010. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek egyet anyukáddal, mert az tök mind1, hogy elvált-e már vagy nem. De veled nem értek egyet. 17 évesen leakarod magad kötni? És akkor majd 30 évesen azon gondolkozol, hogy dejó lett volna annó 17 évesen élni egy kicsit?! Én nem azt mondom, hogy ne legyen komoly kapcsolatod, de ne akard elkötelezni magad ennyi idősen. A másik, hogy "Nekem meg vagy komoly vagy semmi" most egy spontán kapcsolatból te honnan tudod hogy az komoly lesz vagy nem? Megkérdezed a srácot, hogy mennyi időre tervez? És ha aztmondja, hogy nem hosszú akkor szakítassz vele? Ha azt mondja, hogy hosszú akkor meg vele maradsz? Egy rövidnek induló kapcsolatból is lehet hosszú, és ez megeshet fordítva is. A párommal anno 6 éve úgy terveztem, hogy nem lesz sokáig meg, csak egy kis nyári kalandnak akartam őt, ahhoz képest most 6 éve vagyunk együtt, most jön az első babánk 4 hónap múlva, és tökéletesen boldog vagyok vele, előtte pedig éltem az életem.

Még egy gondolat: egy anyuka mindig a legjobbat akarja a gyerekének, még ha ez nemis úgy tűnik az adott pillanatba, de énis elég sokszor voltam úgy, hogy hálát adtam az Istennek, hogy anyukám akkor szigorú volt. Pl. egyszer nem engedett el bulizni 16 évesen a barátnőimmel, mert aztmondta nem nekem való. Aznap este az akkori legjobb barátnőmet megerőszakoltál + a buliba lövöldözés volt... Gondoldd át! Anyukád tudja, ő már felnőtt.

26/N

2010. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Koron nem hiszem hogy sok múlna, ki mikor érett erre-arra.

Az meg hogy úgyis szétmegyünk..igen benne van ez a lehetőség is, de az is hogy működő, tartós kapcsolat lesz.

2010. márc. 23. 17:17
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

A moderátorok kitilthatnák az első válaszolót a GYIK-ről.Minden kérdésre azt válaszolja,hogy terhes vagy,bármilyen témáról van szó.

Nem tanácsot akarok adni,csak a véleményem,amin,ha karsz gondolkozz el.

Kicsit sok a 9 éves korkülönbség,mert még nagyon fiatal vagy.Azonos az érdeklődési körötök? Egyformán vélekedtek az élet dolgairól?

Miért vált el? De ne csak őt kérdezd meg.

Milyen a kapcsolata a gyerekével?

Ő is komolyan akarja a kapcsolatot? Meg akar újra nősülni?

Nem elég,ha csak te akarod lekötni magad!

Akar tőled is gyereket majd ?

Ha mégis komolyan gondoljátok,akkor arra is számíts,hogy a gyerekét elkell fogadnod,neki ő is fontos!

Ezeket mind gondold jól át,mielőtt valóban elmélyül a kapcsolatotok.

Anyukádnak pedig nincs igaza.Igaz,hogy nem vagy még feln őtt,de már gyerek sem.A pofont pedig a "barátnője" érdemelné meg.

2010. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
75%
Kutatást végzek, ki-hogy reagál az ilyen, oda egyáltalán nem illő kérdésekre. De akkor majd később diszkrétebb leszek...
2010. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

26 évesen elvált és van gyereke? hány éves a gyerek 10?

egy 17 éves még gyerek, egy 26 éves meg arra keres hogy a gyerektartást tudja fizetni.

2010. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nálam is igy van, anyum nem igazán akarja, hogy a párommal legyek, de nem tilt.Megértem őt.De én vele akarok lenni, én sem akarom kiélni magam.Vagy komoly kapcsolat, vagy semmilyen.Anyumnak is azt mondtam, hogy mindenki a saját hibájábol tanul.

18/L

2010. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!