Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam a...

Szerintetek elmondjam a tesómnak, hogy a párja mit csinált?

Figyelt kérdés

A tesómat megcsalta a párja. A tesóm meg 6 hónapos terhes.

Mióta tudom magamban őrlődök, legszívesebben elmondanám neki. De aztán mégse, akkor meg nem bírok a szemébe nézni. Főleg ahogy áradozik róla, közben meg ilyen féreg dolgot csinált.

Mitévő legyek?


2015. dec. 18. 12:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
18%
Nehéz ügy.Honnan tudod,hogy megcsalta?Láttad?Bizonyítani is tudod?Hányan tudják még?Nagyon sajnálom a testvéredet.Olyan kiszolgáltatott helyzetben van most így terhesen.Ha csak egyszeri alkalom volt,akkor ne szólj neki,de ha viszonya van akkor kéne szólni neki,nehogy valami nemi bajt hazavigyen a pasi amivel veszélyezteti a baba és a tesód egészségét.
2015. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
66%

neked kell tudnod, hogy erről akarna-e tudni egyáltalán a testvéred

másrészt, először a pasival kéne beszélned, rábírni arra, hogy magától mondja el

2015. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%

11# a baj,hogy elég egyszer félre menni, úgyis hazavihet valami nemi betegséget. ráadásul a terhesség miatt nyilván nem is használnak óvszert se. szóval már csak ezért is el kéne mondani.

de amúgy is. biztos nagy törés lesz neki, de szerintem el kéne mondanod neki.

igen, lehet egy ideig téged fog utálni miatta, de idővel hálás lesz,hogy megszabadítottad attól a patkánytól

2015. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
1%
Ha továbbra is jóban akarsz maradni a testvéreddel, akkor nem szólsz neki egy árva szót sem. Ez ugyanis nem a te ügyed és semmi közöd az őrájuk tartozó dologhoz. Egyrészt, ha most megtudja, olyan sokkot kaphat, hogy akár elvetélhet, ezt akarod ?? Vagy jobb ha most különmennek és a szerencsétlen gyereknek nem lesz apja, az anyjának meg talán teje se, hogy etesse a gyereket. Ne ess már abba a csapdába, hogy elhiszed, hogy a párkapcsolat kizárólag a szexuális kapcsolaton és annak a kizárólagosságán múlik !!
2015. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%

Ha én megtudnám, hogy a pasim megcsalt, és a testvérem tudott róla, de nem szólt, duplán elárulva érezném magam, és jó eséllyel épp az által a két ember által, akikben a legjobban bíztam.


Mondd el neki mindenképp. Hogy mit kezd vele, az a saját döntése, de tudnia kell. Az az előnye is megvan annak, ha elmondod, hogy így mellette tudsz lenni és támogatni, amikor kiborul. Ha később derülne ki, még ez a lehetőség is elveszne, mert semmi alapod nem lenne mellette állni, miután hónapokig hallgattál.


Ráadásul a szíved is efelé húz, hallgass rá, nem hülye.

2015. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy korábbi kérdés. Én elmondanám.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2015. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
67%
Mondd el Neki szerintem!
2015. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
12%
Hacsak nem épp veled csalja a párja, nem lehetsz benne biztos.
2015. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
64%

Nehéz kérdés. A húgom egy olyan pasira hajtott, aki a fél várost meg...ta. Rám is rám hajtott, de a húgom nagyon akarta őt, én nem kívántam versenyezni, és összeházasodtak. Lett két gyerekük. Az lepne meg, ha azóta nem csalta volna meg a férje, de nem tudom, szólnék-e. Egyrészt mert a húgom tudott a krapek előéletéről, másrészt mindenkivel megszakította a kapcsolatot anno, aki nem pozitívan nyilatkozott a pasasról, nekünk is évekbe telt, hogy normalizálódjon a viszonyunk. Szóval elvileg tudnia kell, kit választott.

Nem tudom, a tesódéknál is ez-e az eset, de megszakad érte a szívem. Ha nem tudja, az is gáz, ha így várja a gyereket, az is. Esetleg érdemes a szülést megvárni... De nem tudom, nem tudom. Nagyon szomorú.

2015. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
38%
hmm várd ki amíg a pasi elismeri az apaságot, aztán szépen mondd el a tesódnak.Ezt követően ugyanis ha szakítanak akkor is köteles lesz fizetni a gyerek után, ha viszont nem ismeri el a gyereket akkor nem kap a tesód egy huncut petákot se.De előbb vagy utóbb mindenképpen elmondanám, ha más nem megvárnám amíg megszületik a kicsi
2015. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!