Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam a...

Szerintetek elmondjam a tesómnak, hogy a párja mit csinált?

Figyelt kérdés

A tesómat megcsalta a párja. A tesóm meg 6 hónapos terhes.

Mióta tudom magamban őrlődök, legszívesebben elmondanám neki. De aztán mégse, akkor meg nem bírok a szemébe nézni. Főleg ahogy áradozik róla, közben meg ilyen féreg dolgot csinált.

Mitévő legyek?


2015. dec. 18. 12:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Ne hallgasd el az igazságot. Az az ember nem érdemli meg, hogy lássa megszületni a gyerekét.
2015. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Kései Sirató ***** válasza:
59%

HA nem egyszeri eset volt, hanem folyamatosan csalja, akkor én elmondanám, a tesódnak joga van az igazsághoz.

Egyébként biztos vagy benne?

2015. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudnék ilyet titkolni a testvérem elől. És fordított esetben is nagyon bízom benne, hogy elmondaná amit tud.
2015. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy első eset vagy sem.

De igen ez tuti.

2015. dec. 18. 12:38
 5/31 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ milyen a kapcsolatod a tesóddal és milyen a kapcsolata tesódnak a párjával. Tégy belátásod szerint.

Én nem mondanám el, mert a mi kapcsolatunk nem jó, sosem beszélünk semmiről, főleg nem gondokról, főleg nem őszintén, tehát nekem az nem hiányozna, hogy kiabáljon velem, meg rágalmazzon, hogy hazudok.

2015. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%

igen. lehet,hogy nem fog hinni neked ,de az már az ő baja.

ha elmondod neki ,hogy honnan tudod és miért vagy benne biztos ,hogy tényleg megcsalta,akkor onnantól kezdve ha nem hiszi el neked, tudjon rá.

majd ő eldönti,hogy képes -e megbocsátani neki. utána ne erőltesd a témát. egyszer mondd el és kész. szerintem joga van tudni.

kevés gerinctelenebb dolgot tudnék mondani ennél, hogy a közös gyereküket várja,gondolom emiatt megcsappant a szexuális életük. a csávóka meg egyből megy is máshoz. ez nagyon undorító, én nem maradnék vele.

2015. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
A pasi tudja,hogy tudod? Először neki mondanám,hogy tudok a dologról és jó lenne ha odaállna a testvérem elé, mielőtt én teszem meg. Ha továbbra is sunnyog mennék a tesómhoz, akármilyen rizikós is az ilyesmi
2015. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
6%

Gondolkodj!!!!


Mi lesz,ha szétmennek? Válóper? A tesód terhesen járjon a bíróságra? Mi lesz a gyerekkel,ha a tesód idegösszeroppanást kap?


HALLGASS!!!


37/KAN

2015. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
22%

Nehez kerdes, a helyedben nem artanam bele magam. Ebbol nem lehet jol kijonni, es nagy valoszinuseggel te leszel majd a hibas mert szetversz egy csaladot. Tudom hogy hulyen hangzik de gyakram a rossz hir hozojat olik meg.


Sokan majd nullaznak erre ezerrel, meg horognek majd hogy el kell mondani!!! de nekik fingjuk sincs mit beszelnek.

2015. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nagyon jóban vagyunk, ezért is nagyon nehéz magamba tartanom.

A párja nem tudja, hogy tudom.

Nincsenek összeházasodva így nem kellene bíróságra járnia ilyen miatt. Egyenlőre még az apasági nyilatkozatot sem készítették el.


Viszont ha megtudja a tesóm később, ráadásul azt is hogy én tudtam akkor egy életre megutál.

2015. dec. 18. 12:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!