Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Megbeszéltem...

Mit tehetnék? Megbeszéltem vele, mostis beszélünk, már 2 órája győzköd, és mondja, h sajnálja. De félek.

Figyelt kérdés

2 napja érzem azt, hogy eltávolodott tőlem.

pedig nincs senkije, ez biztos! mert megadta a jelszavát a mail és a közösségi fiókjaihoz, és naponta találkozunk, este beszélünk, skypeon 3-4 órákat, délután együtt vagyunk 2-3 órákat, szerdán este 7ig szombaton szintén estig.

bemutatott otthon,tudom a múltját ismerem a reakcióját, beszélgettünk erről ma, és mondtam neki ezt.

elsírtam magam, nemértette mi a bajom, de szorosan ölelt, és nem engedett elmenni, kiderült, hogy otthon sokat balhézik az apjával, ezért volt velem picit bunkóbb és ingerlékenyebb.

Ő is sírt, könyörög, hogy bízzak benne, hogy higgyek neki, hogy szeret, és nemtudja, hogy mivel bizonyítson.

a félelmem, a megcsalás stb. a régi kapcsolataimból jött.

de nemtudom mit tegyek, hogyan legyek még extrább neki...?

17 vagyok, Ő19, 5 hónapja járunk.


2010. márc. 22. 20:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

21.00 vagyok,lehet,hogy igazad van és ellenőrizgeti.De most őszintén te mit csináltál kamaszlányként?Ne várd el tőle,hogy teljesen felnőttként gondolkodjon.

A másik meg célozhatott arra is,hogy a bizalom jele a srác részéről,hogy ezt is megadta,nyugodtan "ellenőrizgetheti" ha olyanja van.10 mondatból nem láthatunk bele egy kapcsolatba...

2010. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

21.00 vagyok megint,és megint off.

Rájöttem,az a baj, hogy nagyon könnyen elfelejtjük azt,hogy milyen tinédzsernek lenni.Azt, hogy az a gondolkodás,ami most a kicsi bucinkban van,nem csak úgy magától lett,hozták az évek a csalódások, a boldog pillanatok,mind-mind adott hozzá egy kicsit.Amúgy le merem fogadni, hogy 5 év múlva is valamilyen szinten másként látom majd a világot. Most 23 vagyok,és én is hajlamos vagyok elfelejteni,hogy milyen volt 16-17 évesnek lenni. (pedig igazán nem nagy idő)

Attól ő még nem fog érettebben gondolkodni,hogy fikázza mindenki.Normális tanácsokat lehet adni,hogy ki hogyan látja,de nem nekitámadni,hogy "úristen,te ilyen-olyan amolyan vagy"

Amúgy ez a gyakkérdések-en adott válaszok nagy részére igaz...

2010. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

21:oo

:) oké igazad van. Belátom valóban igazad van ezen a téren.

Amiért általában olyan válaszokat írok amilyeneket (szerintem nem sértően, hanem inkább objektíven) az azért van mert ezek az emberek (tinédzserek) szeretik magukat felnőtt számba venni, de képtelenek úgy viselkedni. ezért néha ki kell nyitani a szemüket.

persze itt nem arról van szó, hogy felnőtt legyen, de egy kapcsolatba bele kell látni dolgokat. Vannak dolgok amik ha nincsenek nem beszélhetünk kapcsolatról.

Valóban ha belegondolok ujjjujujj milyen voltam 3-4 évvel ezelőtt:D pedig most volt...:)

Kérdező próbáld meg átgondolni amiket írtunk:)

2010. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

21.00 visszatért:)

Na,csak sikerült meggyőzzelek,hát hiába, a rutin meg az évek:D

Kérdezőnek pedig én is azt tudom tanácsolni,mint az előttem szóló(ebben végre rögtön egyetértünk)

Olvasd át a válaszokat és gondold át a tanácsokat,amiket kaptál:Dszép estét

2010. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

;) 21:oo végre:D


Kérdező sok sikert:)

2010. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

szóval bízzak meg benne, és hagyjak neki teret... ez a tömör lényeg igaz?:$

2010. márc. 22. 21:40
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, igen nagyjából ez a lényeg.

Állandóan ne kutass, keress, nézd, hogy mikor merre járkál, mert engem is idegesítene, főleg így az elején...

HA megtudnám, hogy a párom járkál s kutat utánam egyből lehúznám a vizes lepedőt.

Szóval ahelyett, hogy titkon kutakodsz, inkább beszélgessetek minél többet a kapcsolatotokról, együtt:)

sok sikert a

2o-L

2010. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
tudom, hogy bíznom kell. de kevés az önbizalmam és féltékeny vagyok :( de ezt hogyan kezeljeM?
2010. márc. 22. 21:45
 19/20 anonim ***** válasza:

Én mindig azt tanácsolom a féltékeny embereknek, hogy próbáljanak feltétel nélkül bízni a párjukban. Gondolj bele! Ha félrelépik és elhagy akkor az a legjobb dolog ami történhetett veled, minek egy ilyen emberért idegeskedni? Aki megteszi azért nem érdemes idegeskedni! Aki pedig hűséges azért nem kell idegeskedni.

A párom volt roppant féltékeny az elején. Még a barátnőimre, fiú osztálytársaimra is. Aztán megmondtam neki, hogy ezzel csak eltaszít magától és vegyen már vissza. Mondtam neki, hogy attól mert hisztizik és toporzékol, annyit ér el, hogy eltávolodok tőle. Ne akarjon megfojtani. Azóta csomó idő eltelt, nem féltékenykedik mégsem csaltam meg. Sőt azóta már külön városba is költöztünk, de a bizalmunk megszilárdult egymásban. azt hiszem ezt tanulni nem lehet, csak megtapasztalni és felnőni a feladathoz!

2o-L ismét

2010. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

figyi, ha más kell neki helyetted akkor úgy is máshoz fog menni,bármennyit is kutatsz utána,nyomozol és féltékenykedsz szóval semmi értelme a féltékenykedésnek,viszont megmérgezi a kapcsolatot.

Tapasztalat: 17 évesen ismertem meg a mostani párom,ennek már 4 éve,vidéki volt ő budapesti, hetente találkoztunk ,gondolhatod milyen féltékeny voltam, én is elkövettem a nagyí hibát, nyomoztam utána féltékenykedtem. és ennek ellenére megcsalt. Egyszeri eset volt,megbocsájtottam neki, azóta úgy állok a dologhoz hogy én bármit tehetek ha neki más kell, van annyi női méltóságom hogy nem fogok egy srácon veszekedni.Van egy olyan mondás :

"Ha igazán szeretsz valakit engedd el,ha visszajön hozzád örökre a tiéd ha nem akkor sosem volt a tiéd"

Nekem ez a mondás segített megérteni a lényeget. Azóta van egy kislányunk akit mindennél jobban imádunk és nagyon boldogok vagyunk,neked is hasonlókat kívánok

2010. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!