Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Megbeszéltem...

Mit tehetnék? Megbeszéltem vele, mostis beszélünk, már 2 órája győzköd, és mondja, h sajnálja. De félek.

Figyelt kérdés

2 napja érzem azt, hogy eltávolodott tőlem.

pedig nincs senkije, ez biztos! mert megadta a jelszavát a mail és a közösségi fiókjaihoz, és naponta találkozunk, este beszélünk, skypeon 3-4 órákat, délután együtt vagyunk 2-3 órákat, szerdán este 7ig szombaton szintén estig.

bemutatott otthon,tudom a múltját ismerem a reakcióját, beszélgettünk erről ma, és mondtam neki ezt.

elsírtam magam, nemértette mi a bajom, de szorosan ölelt, és nem engedett elmenni, kiderült, hogy otthon sokat balhézik az apjával, ezért volt velem picit bunkóbb és ingerlékenyebb.

Ő is sírt, könyörög, hogy bízzak benne, hogy higgyek neki, hogy szeret, és nemtudja, hogy mivel bizonyítson.

a félelmem, a megcsalás stb. a régi kapcsolataimból jött.

de nemtudom mit tegyek, hogyan legyek még extrább neki...?

17 vagyok, Ő19, 5 hónapja járunk.


2010. márc. 22. 20:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
az 1. sorbol kimaradt: a barátomról van szó :$
2010. márc. 22. 20:31
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne alázd már meg ennyire szegényt! Ha nem bízol benne akkor ne légy vele... Szegénynek baja van otthon és még te is hisztizel minden ok nélkül? Te talán minden nap egyformán jókedvű vagy? Ideje felnőttebbé válnod..
2010. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Túl jó a dolgod Prüntyőkém, és ez a bajod! Tudod mikor adnám én meg az E-mailem, meg számolnék el mindenről!
2010. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak jobb és rosszabb napok, de attól ő még ugyanúgy szeret! (bizonyíték, amit te is írtál, hogy átölelt)

Ne nyaggasd ezzel, így is elég baja lehet. Légy vele kedves, és meglátod, majd eltűnik a fekete felhő:)

2010. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az jön le, hogy nagyon gyerek vagy Te még ehhez a kapcsolathoz. NEhogy már valakinek ne lenne annyi magánszférája, hogy a postafiókjához ne lenne kódja amit nem tud a barátnője (kedvese). Min alapszik a Ti kapcsolatotok, merthogy bizalmon nem az biztos?! Hogy jössz ahhoz, hogy elkérd a jelszavát és nézegesd, hol mikor jár bent? Nem tudom én sosem ellenőrizgettem a páromat, pedig az utóbbi fél évben távkapcsolatban vagyunk! Soha egy pillanatra nem jutna eszembe, hogy felmenjek mess-re skype-ra, Iwiw-re, hogy megnézzem vajon megcsal-e? Se magamat se őt nem aláznám meg ezzel.

Egyszer rájössz arra, (előző kapcsolataid ide-oda) hogy akit szeretünk abban megbízunk és nem koslatunk folyton utána...

Másrészt ideje lenne őszinte lenni a másikhoz, mivel ha neki gondjai vannak ,akkor kihez forduljon, ha nem hozzád? Miért vagy a barátnője?azért hogy legyen akin letölteni a dühöt? Lehet, hogy vannak problémák, de amiatt sosem azzal vagyok a legbunkóbb akit a legjobban kéne szeressek!

Szerintem mindkettőtöknek tanulnia kell még, tiszteletet és bizalmat egymás iránt. MErt annélkül nem fog menni és csak kínlódás lesz az egész semmi több...

sok sikert!

2o-L

2010. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Még csak 17 éves vagy?!... 8-o


Nem dől össze a Világ : hagyd a fenébe, millió más srác van még a Földön! (Szebbek, jobbak, okosabbak, kedvesebbek.)


Nem foghatsz senkire géppisztolyt, hogy veled járjon!

Ha menni akar : MENJEN! :D

2010. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
te ezt nem érzed cikinek hogy megadta a jelszavát? :O könyörgöm, 17 éves vagy,nem kis 13 éves csitri,legyen már agyad, szegény srác, sokkal jobbat érdemel nálad...!!
2010. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

off:Most miért gáz,hogy tudja a jelszavakat?

én is tudom a páromét,szinte kezdetektől fogva mindenhová.Az más kérdés,hogy csak akkor használom,ha pl megkér vmire,hogy intézzem el.

Válasz:Nem értem,miért akarsz extrább lenni?Így vagy jó neki,csak tudj benne bízni.Lehet,hogy valóban nem vagy elég érett ehhez a kapcsolathoz,de ez nem is baj,akik ezt írják,ők sem ezzel a gondolkodással kezdték.

Szimplán szeresd és légy vele megértő,a többi majd alakul:)fel a fejjel,egy fiú,ha nem szeret,hidd el,hogy azt érzed:)DE azt hiszem te is tudod,hogy itt nem erről van szó

2010. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
nekem úgy tűnik ez az írás, mint egy romantikus lány naplóbejegyzése. Minden klappol, minden jó, de vmi izgalom kell mégis. 5 hónap nem hosszú idő, kicsit furcsállom is ezt nagy bizalmat+ ezt a "összenövést". Kicsit jobban bízz meg benne! Úgy mutathatod ki, hogy szereted, hogy leszámolsz az árnyaiddal, és levegősebb teret adsz neki:))
2010. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

2o:46-os vagyok

21:oo!

Nem hiszem, hogy itt arról lenne szó, hogy a lány azért tudja a jelszavát a fiúnak mert intézni kéne dolgokat...Régebb én is tudtam a páromét, de sosem arra használtam, hogy leellenőrizzem, hogy megcsal-e...

A kérdező pedig pontosan erre használja...

Bizalmatlanság bizalmatlanságot szül itt erről van szó...

üdv még egyszer

2o-L

2010. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!