Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az fura ha 5 hónap után már...

Az fura ha 5 hónap után már nem kérdés h közös jövőről beszélünk?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és elejétől fogva mindent megbeszélünk, még akkor is ha épp kínos vagy "nemakarom"téma,ez csodálatosan működik, boldogok vagyunk és nagyon szerelmesek. Ha szóba jön család alapítás, vagy egy ház berendezése stb, akkor automatikusan úgy beszélünk, mintha egyértelmű lenne h mi ezt mind közösen fogjuk csinálni. Baj ez? Korai?

20L-21F


2011. aug. 26. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem baj. ez jó. örülj neki :)
2011. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, párommal mi ezt 2-3 hónaposan csináltuk :D

Decemberben lesz 5 éve hogy együtt alkunk, 4 éve, pedig hogy együtt élünk.

Én 21/L Ő 23

2011. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*együtt vagyunk
2011. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom már 17 évesen ilyen volt:)

Azóta is együtt vagyunk, 4 éve:)

21-L


Már megvan az esküvő helye, (ideje nem:D valsz. egyetem után), díszítés, meghívottak, fotós, énekes,virág, fodrász, készen van a házunk gondolatban, be is van rendezve:)) van egy kutyánk:D:D (hamarosan élő is:D), a gyerekek már-már szaladgálnak az udvaron, tudjuk a neveiket:D


Mi sem vagyunk hülyék, csak szeretjük egymást.

21-L

2011. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi első hónaptól így csináltuk. 4 hónap után megkérte a kezem és összeköltöztünk. Nemsokára esküvő.

Szerintem csak jót jelent.

23/L

2011. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

mi már 3. hónaptól beszélgettünk közös jövőről - a párom hozta fel - aztán el kezdett csajozni...


a beszélgetés gyakran csak álmodozás

a tettekben mutatkoznak meg a dolgok igazán.

2011. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi 2 hét után automatikusan együtt terveztük a jövőnket... azóta eltelt 7 év, ma már házasok vagyunk.
2011. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel 5 hónap után már együtt éltünk, és várandós voltam tőle. Szóval nem gáz. Azóta persze már összeházasodtunk a megismerkedésünktől számolva 9 hónapra (akkor voltam 6 hónapos terhes) . Álmomban sem gondoltam volna, hogy ez igy fog nekem alakulni, hiszen a párkapcsolataimban mindig óvatos voltam. Itt nem. Nem is bántam meg.
2011. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rózsaszin ködfelhő idővel eltünnik a nagy harmonia,

a gyerekkel még várjatok.

2011. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogy korai!

Mi a kapcsolatunk második hetében már erről beszéltünk.

Azóta is boldogan élünk,még meg nem halunk.

2011. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!