Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kellenne igénytelenne...

Mennyire kellenne igénytelennek lennie a parodnak ahoz, hogy kiábrándulj belőle?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt, hogy a nő vagy férfi igénytelen lesz, nem ad magàra. Neked mi lenne az ami miatt kiàbràndulnàl?
2015. dec. 6. 13:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%

Egy olyat tudok erre elképzelni, hogy megértőek is legyünk, az illetőnek volt egy időszaka, egy hosszú időszaka, amikor nem ismerkedett nem volt senkije, és emiatt nem is foglalkozott magával. Nem fésülködik, kb. semmit, mert nem is akart ismerkedni, azzal meg nem foglalkozott hogy mi erről a véleménye másoknak. :)


Na most azok után egy normális kapcsolatban is előfordulhat, hogy visszaesik szerintem ebbe.

2015. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Enyem nyaron 40 fokban nem furdott 1 honapig. Messze voltam tole es ereztem a penisz allott budos szagat, azonnal kidobtam,mivel vagy 100 figyelmeztetes utan sem furdott.
2015. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Kötekedő te nyilvàn sohasem írtál még el semmit. Ennyi örömöd van.
2015. dec. 6. 16:43
 14/18 anonim ***** válasza:
16%

"Mennyire kellenne igénytelennek lennie a parodnak ahoz,"


Azért az már nem "elírás" amikor három helyesírási hiba is van egy rövidke mondatrészben!

...én pl. hamar kiábrándulnék belőled....


("kellenne", "parod", "ahoz")

2015. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%
Én nem ábrándultam ki belőle, csak furcsálltam, hogy mikor otthon voltunk sose szőrtelenítette a lábát, csak ha mentünk valami társaságba. Szóval az fontosabb volt neki, hogy más hogy látja, mint én.
2015. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Gyorsan írtam, és nem érdekelt annyira, hogy átolvassam. Én meg beléd sem ábrándulnék, nem szeretem a savanyú embereket. Akiknek annyi dolguk van vasárnap, hogy elemzik mások helyesírását.
2015. dec. 6. 18:17
 17/18 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem tűnt volna fel, két különböző ember kötött bele a helyesírásodba, nem egy.

Mondjuk nem csodálom, hogy annyi eszed sincs, hogy ezt észrevedd...

2015. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hol írtam olyat, hogy egy ember írta? Nálad nincs rendben valami, de nagyon. Az értő olvasás nem megy neked.
2015. dec. 6. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!