Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kellenne igénytelenne...

Mennyire kellenne igénytelennek lennie a parodnak ahoz, hogy kiábrándulj belőle?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt, hogy a nő vagy férfi igénytelen lesz, nem ad magàra. Neked mi lenne az ami miatt kiàbràndulnàl?
2015. dec. 6. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha akár testileg, akár lelkileg olyan gusztustalanná válna, ami undort keltene.
2015. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem lenne ápolt nekem az már elegendő lenne a totális kiábránduláshoz.

Pl. van olyan barátnőm, aki úgy szokott szólni a férjének, hogy fürödjön és mosson fogat, mert magától nem csinálni. Ez szerintem nagyon undorító.

2015. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Én a szüleimnél látom ezt. Korán összeházasodtak, pár hónap után és már én is útban voltam, ezért nem volt idejük megismerni egymást.

Novemberben voltak 20 éve házasok és mostmár Apum eligénytelenedett, Anyukám viszont szeretne csinos nő maradni és ad magára, amire gyakran semmi reakció. Nálunk is rá kell szólnia Apura, hogy borotválkozzon meg, vegyen fel tiszta ruhát, menjen el fogorvoshoz, mert a rossz fogai miatt büdös a szája. És az a legrosszabb, hogy ezeket sértésnek éli meg, pedig nem kéne. :/ És látom, hogy Anyu is már rég túl van azon, hogy kiábrándult belőle.

2015. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
A higiéniai igénytelenség is elfogadhatatlan, de az is kiábrándít, ha a párom nem lenne hajlandó fejlődni az életben (új tapasztalatok szerzése, tanulás, nyitottság a világ eseményei felé, célkitűzés) és meg lenne elégedve az életével akkor is ha a hétköznapjaink teljesen szürkék lennének.
2015. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem akarok általánosítani, de sajnos azt vettem észre, lehet rossz helyen szoktam ismerkedni, magasabb szinteken kellene, hogy csak kevés nő foglalkozik azzal, hogy a férfi milyen magas szellemi szintet akar elérni.


Pedig én már csak tudom, mivel matematikát is oktatok, és folyamatosan fejlődöm, emellett ronda sem vagyok, sőt antiszoc sem, karizmatikusnak tartanak, de egyetlen nő se azért ismerkedne velem, mert hű de okosnak tartanak :D.


Ja és nem általánosban oktatom a matekot.

2015. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként meg sajnos bárki lehet igénytelen.


Ilyenkor rá kell vezetni, és nem hagyni évekig fajulni a dolgot. Hidd el meggyőzés kérdése. Ha már kapásból azt veszed észre, hogy az első randira kupálta csak ki magát, utána meg fokozatosan épül lefelé a szokásosra, akkor kerek perec meg lehet mondani, hogy ez nem így fas*a.


De aki meg úgy ráhagyja, és utána nem panaszkodik, az meg azért van, mert annyira nem zavarta. Egy ideig zavarta, de aztán már mindegy volt. De mivel szeretik azért egymást, ezért elfogadta.

2015. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Például, ha az 'ahhoz' szót egy h-val írná.
2015. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem fürdött, mert másnap úgyis koszos lesz (gépolaj), nem borotválkozott, a szája körül RÁGTA a szőrt. A végén be is gombásodott. Mindezt kb fél év alatt, előtte igényes, tiszta volt.
2015. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

"azt veszed észre, hogy az első randira kupálta csak ki magát, utána meg fokozatosan épül lefelé a szokásosra"


Köszönöm. Lábborotválós kérdésnél a pokolig voltam pontozva, mert azt mertem mondani, saját magam miatt borotválom a lábam, mert én így érzem jól magam, nem csak akkor, ha pasim van/pasit keresek.


Ha olyan embert találsz, aki akkor is igényes önmagára és a környezetére, amikor egyedül van, nyert ügyed van.

2015. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha szólnom kellene, hogy az alapvető higiéniájára ügyeljen, az már kiábrándító lenne. Ez nem azt jelenti, hogy később, ha visszáll minden a normál kerékvágásba nem javulhatna a kapcsolatunk, de nagyot csalódnék. Ezalatt olyasmiket értek, mint a kézmosás, arcmosás, hajmosás, mosdás, fogmosás, fésülködés stb. hiánya, aminek mindennaposnak kellene lennie. Vagy ha egyfojtában koszos ruhákban járna...
2015. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!