Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthagy engem a párom két...

Itthagy engem a párom két hónapra! Ti hogy viselnétek?

Figyelt kérdés

Soha nem voltunk még egy hétnél tovább külön,az is borzalmas volt,teljesen befordultam!Most mivel nincs semmilyen munka,sajnos az albérletünk forog kockán,és van egy lehetőség,hogy vidékre megy segédmunkásként és csak két hetente jönne haza két hónapig..a probléma ottvan,hogy kicsit dilis vagyok,és félek egyedül,főleg este,és nincs senki olyan,aki átjönne hozzám erre az időre,a lakást nem akarom itthagyni,nincs is senki,akihez átmehetnék,és mi van,ha elhidegülünk,mi lesz velem?nagyon félek!Gondolkodtam rajta,hogy eljárok este bulizni,na de két hónapog egyfolytában??megzakkanok egyedül!Tippet tudtok,mit csinálhatnék?Az van,hogy lehet van valami lelki problémám,mert mikor mosogatok,pl ha nincs otthon párom,mindíg úgy érzerm valaki áll a hátam mögött..este meg a szobaajtóban érzem!Mikor egy pár hétig egyedül laktam,egy régi házban,borzalmas dolgok voltak abban a lakásban,azóta félek.Oda felvittem mindíg néhány havert,volt pasit,csak hogy ne legyek egyedül,de így,hogy van barátom,hogy nézne ki,ha pasikat hoznék ide?Meg ki tudja,mi jutna eszükbe,hogy én miért hívtam átt őket?!A lányokkal meg nem jövök ki,nincs is barátnőm 15 éves korom óta..igen fiús vagyok..szüleinkkel nem vagyunk jó viszonyba..tesóm nincs..nincs senkim,csak ő..

mit csináljak,ti mt csinálnátok?Nem találunk pesten munkát,ezért kellene megfogni ezt a lehetőséget,mert csak két hónapig lenne vidék,utána pest..de milyen hosszú,és szenvedés volt,mikor csak egy hétig nem voltunk együtt..eléggé lefogytam tőle..


ja,és ki van zárva,hogy megcsalna,nem ez a probléma,mert nagyon összeillünk,és egyikőnknek sem olyan fontos a szex,ezen azért sem aggódom,mert a kőműves brigáddal fog aludni,és nem b.zi..


2010. márc. 22. 12:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia! Azt szeretném neked mondani, hogy csak az első pár nap nehéz, aztán könnyebb lesz, csak tényleg próbáld magad mással elfogalalni. Az én férjem egyszer másfél évig volt távol, utána kétszer 1-1 évet, és a házasságunk remek, mindig meg is újult valahogy, mert a távollétek után az ember jobban értékeli a szeretteit!


Katona feleség

2010. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Itt a nagy lehetőség, hogy szembenéz a félelmeiddel:

nem tudsz egyedül lenni a lakásban, inkább áthívod azt az egyetlen embert is, akit alig bírsz elviselni, mert fecsegő?? Ez menekülés. Maradj otthon, legyél egyedül. Elalváskor mindent csinálj úgy, mintha a párod is ott lenne, vagyis oltsd el a lámpákat. Csak az első néhány éjszaka nehéz, de utána annyira büszke leszel magadra, hogy meg tudtad csinálni, hogy nyugodtan fogsz aludni, de csak ha végig tudod csinálni. Két hónap semmiség. Ha úgy könnyebb, minden este vágd a centit, hogy már megint eltelt egy nap (és ne azt nézd, hogy mennyi van még hátra! :) Foglald el magad otthon, vedd elő a régóta halogatott házimunkát, vagy rendezd át a szekrényed, tedd el a téli cuccokat, vedd elő a nyáriakat, csinálj nagy ablakmosást, ilyesmik. Kezdj bele egy izgalmas regénybe. Kezdj el egy új szokást, pl. minden este tornázz (ha eddig nem tetted volna) vagy sétálj egy nagyot. Legyen ez egy wellness 2 hónap, fordítsd magad felé a figyelmed, egyik este kifested a körmöd, másikon átfested a hajad, nagy habos fürdőt veszel és hasonlók. Sokáig én sem tudtam egyedül tölteni az estéimet (nem volt párom egy darabig), buliból buliba estem, de aztán átfordult a dolog, ma már a legjobb társam tudok lenni - kicsit hülyén hangzik, tudom, de így van. Sokszor a magam társasága mindennél szórakoztatóbb és szeretek egyedül lenni, amikor végre nem kell valahova menni, hanem otthon beülhetek egy kád vízbe egy könyvvel, vagy megnézek egy filmet pattogatott kukoricával :D

2010. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szia. En is rengeteget paraztam mikor Pestre koltoztem (egyetem), vettunk egy lakast es ott laktam egyedul. Addig a szuleimmel laktam, es sokszor meg olyankor is feltem. Ugyanilyen hulye kepek ugraltak be az agyamba, sot sokkal durvabbak. Es persze ezek mindig este jonnek. Hat az elso egy ket het kemeny volt, aztan beleszoktam es mostmar olyannyira bator vagyok, hogy kulfoldon, raadasul egy masik foldreszen (a munkam miatt) lakok tokegyedul:) Mi a megoldas? hm..hat a kis ejjeli lampat hagyd egve ejszakara ha az megnyugtat, nekem az sokat segitett, hogy napkozben csinositgattam a lakast, illatgyertyak, disztargyak, stb, vegyel egy ket olyan uj dolgot, ami melegge otthonossa teszi. Gondolj arra, hogy soetetben ugyanaz van mint vilagosban, attol, hogy lemegy a nap, semmi nem valtozik meg, csak mi tojunk be...vegyel ki nehany vicces, konnyed, romantikus filmet es nezd meg estenkent lefekves elott. Fozocskezz (mar ha szeretsz) es igyal meg a vacsihoz egy ket pohar bort, az segit ellazulni. Forrofurdo, illoolajok, bal bla, ja! a baratodnak meg mondd meg, hogy legyen mindig bekapcsolva, igy ha rosszat almodsz, vagy felsz felhivhatod. Es ne fulelj, meg figyelj minden apro zajt (en ezt csinaltam) nem egy tanyan elsz, hanem pesten, ott meg mindig van vmi zaj, de ez nem jelent semmi rosszat, ne aggodj, nem all senki a hatad mogott, sem az ajtodban, ezek mind az agyadban vannak, azt meg le tudod gyozni, hiszen felnott no vagy:)
2010. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönök mindent!
2010. márc. 22. 18:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Egy hajóban evezünk, de nekem már van egy remekül bevált tippem: olyan telefon díjcsomagunk van, hogy egymás között ingyen beszélünk. Este felteszem a head-settet, és kb. 1 órát dumcsizunk. Ugyanúgy, mint mikor itthon van. Egyszerre szoktunk vacsizni, azt is telefon közben, így olyan, mintha itt lenne velem. Este lefekvéskor bekapcsolva hagyom a tévét. Megy reggelig. (ezt a férjem nem tudja, nagyon spórolós) Ja, és van egy kutyám, vele szoktam beszélgetni. Jó társaság, nem szól vissza :-) Nekem ennyi. Először tiszta depressziós voltam, de most már kimondottan élvezem az egyedüllétet. Nem kell főznöm, nem kell minden nap rendet raknom, pénteken elmosogatok 5 poharat, és 5 tányért, és rengeteg időm van magamra.
2010. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elmeséled mi lett? Féltél? MIkor a párod hazajött rögtön a nyakába ugrottál? HOgyan győzted le a félelmeidet?
2010. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!