Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthagy engem a párom két...

Itthagy engem a párom két hónapra! Ti hogy viselnétek?

Figyelt kérdés

Soha nem voltunk még egy hétnél tovább külön,az is borzalmas volt,teljesen befordultam!Most mivel nincs semmilyen munka,sajnos az albérletünk forog kockán,és van egy lehetőség,hogy vidékre megy segédmunkásként és csak két hetente jönne haza két hónapig..a probléma ottvan,hogy kicsit dilis vagyok,és félek egyedül,főleg este,és nincs senki olyan,aki átjönne hozzám erre az időre,a lakást nem akarom itthagyni,nincs is senki,akihez átmehetnék,és mi van,ha elhidegülünk,mi lesz velem?nagyon félek!Gondolkodtam rajta,hogy eljárok este bulizni,na de két hónapog egyfolytában??megzakkanok egyedül!Tippet tudtok,mit csinálhatnék?Az van,hogy lehet van valami lelki problémám,mert mikor mosogatok,pl ha nincs otthon párom,mindíg úgy érzerm valaki áll a hátam mögött..este meg a szobaajtóban érzem!Mikor egy pár hétig egyedül laktam,egy régi házban,borzalmas dolgok voltak abban a lakásban,azóta félek.Oda felvittem mindíg néhány havert,volt pasit,csak hogy ne legyek egyedül,de így,hogy van barátom,hogy nézne ki,ha pasikat hoznék ide?Meg ki tudja,mi jutna eszükbe,hogy én miért hívtam átt őket?!A lányokkal meg nem jövök ki,nincs is barátnőm 15 éves korom óta..igen fiús vagyok..szüleinkkel nem vagyunk jó viszonyba..tesóm nincs..nincs senkim,csak ő..

mit csináljak,ti mt csinálnátok?Nem találunk pesten munkát,ezért kellene megfogni ezt a lehetőséget,mert csak két hónapig lenne vidék,utána pest..de milyen hosszú,és szenvedés volt,mikor csak egy hétig nem voltunk együtt..eléggé lefogytam tőle..


ja,és ki van zárva,hogy megcsalna,nem ez a probléma,mert nagyon összeillünk,és egyikőnknek sem olyan fontos a szex,ezen azért sem aggódom,mert a kőműves brigáddal fog aludni,és nem b.zi..


2010. márc. 22. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben betábláznám azt a 2 hónapot változatos programokkal. Ha te nem szeretsz otthon lenni és a hobbiddal foglalkozni, akkor tervezz olyan programokat(akár a fiúkkal is), amit a házon kívül tudsz csinálni. Akár elmehetsz önkéntes munkára is segíteni másoknak, ott még találhatsz barátnőket is.
2010. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Ezt úgy nevezik, hogy társfüggőség: keress rá a neten, nagyon érdekes cikkekket lehet találni róla. Úgy érzed, hogy rajta kívül senkid nincs. Annyira beszűkültél a négy fal közé, hogy azt is elfelejtetted, hogy van egyáltalán világ a lakáson kívül, hogy léteznek emberek a párodon kívül... Ez hosszú távon sem vezetett volna jóra, de most kaptál egy esélyt, hogy kiszabadulj a saját csapdádból!


ha nem változtatsz, tényleg be fogsz csavarodni! Szerintem mindenképpen keres fel egy pszichológust, aki tud segíteni abban, hogy visszatalálj a normális életbe,és megszűnjenek a kényszerképzeteid!

2010. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem is rossz ötlet!Ha már nincs normális munkahelyem,elmegyek cicamenhelyre takarítani a cicaalmot,meg ilyenek..cicákkal nagyon jól kijövök..

de este mi lesz?hazajövök,üres a lakás,egyedül,sztem nem fogok tudni aludni,még teljes díszkivilágításban sem..

arra nem tudtok tippet?

2010. márc. 22. 12:52
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Gondolj arra,hogy kettőtökért teszi és ha folyton azt hallja,hogy neked milyen rossz,akkor neki is rosszabb lesz. Én tapasztalatból mondom neked,hogy 2 hónap nem sok,pláne,hogy 2 hetente hazajár. Az én férjem évekig külföldön dolgozott és csak fél évente de olyan is volt,hogy 8 havonta tudott hazajönni. A kint lévők kapcsolata 90%-ban tönkrement. Ennek nagyrészt az volt az oka,hogy a nők itthon sopánkodtak. Félre ne értsd,nem bántani akarlak,csak arra célzok,hogy erőltesd meg magad és légy boldog,hogy megteszi érted. Ha sok szabadidőd van,akkor kezdj el sportolni, vagy válalj önkéntes munkát egy állatmenhelyen,vagy akármi. Akkor le leszel fárasztva és nem azon fogsz agyalni,h milyen rossz neked.
2010. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

12:51

de én járok el bulizni is néha egyedül is,csak egyszerűen nem bírom a magányt..mindíg társasági lény voltam,mostanság kicsit elhanyagoltam a haverokat,de nem ülök a négy fal közt..multkor is elmentünk sétálni az erdőbe,mert jó volt az idő..csak nemigazán tudok úgy ellenni másokkal,olyan egyformák vagyunk,sosem veszekszünk,vele érzem magam a legjobban,és nélküle halott minden..sótlan..van ugyan egy ismerősöm,lány,csak ő kicsit nem százas..rengeteget beszél,és félek,hogy nem bírnám a pezsgését,meg mindíg háromszor elmondja ugyanazt,és nem hiszem,hogy jó ötlet lenne..ő az egyetlen..lehet rá fogok szorulni mégiscsak jobb,mint egyedül..

2010. márc. 22. 13:00
 6/16 anonim ***** válasza:

Én a páromat szintén hónapokra (nem kettőre) fogom egyedül hagyni itthon. Itt a városban neki se kutyája, se macskája, nem tud majd kihez futni.


Úgy oldjuk meg a problémát, hogy nem ezen agyalunk, hogy most mi lesz, jaj nekem végem.

Majd alakul.

2010. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"ő az egyetlen..lehet rá fogok szorulni mégiscsak jobb,mint egyedül.."


Mondom, hogy társfüggő vagy...

2010. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Megértelek, én párom is hetel, igaz hétvégékre hazajár!Nagyon-nagyon félős vagyok, ráadásul velünk szemben egy kocsma van, tele .......:(Itt nekem sincs senkim, így marad az egyedüllét!Folyamatosan zenét hallgatok, olvasok, eltereli a figyelmemet arról, hogy akármilyen badarságra gondoljak(pl. betörő, szellemek)!

Attól pedig ne félj, hogy elhidegültök egymástól!Az akkor is megeshet, ha nem hetelni jár!

2010. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vegyél egy cicát...ha már szereted őket.
2010. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

a főbérlő nem enged állatot a lakásba..(bár mi mégis itt lakunk) :D

most nézem,hogy nincs budapesten cicamenhely..ez kész röhely!Pedig szerintem sokkal több cica van mint kutya,vagy nem?

hol lehet úgy ismerkedni,hogy van barátom,és nem kapcsolatot,hanem csak haverkodni szeretnék?!Időközben ugyanis szétszéledt a társaságom,egyesek meg alkeszok lettek,és én nem akarok 2 hónapig minden nap kocsmázni..

2010. márc. 22. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!