Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet élni minimálbérből,...

Meg lehet élni minimálbérből, milyen az önálló élet?

Figyelt kérdés
Szeretnék önállósodni, illetve szükségem lenne egyedüllétre. Szüleimmel élek. 20 felett vagyok bőven. Talán szobát bérelhetnék, nem tudom. Nincs olyan, akivel összeköltözhetnék, barátaim már vagy házasok, vagy külföldön vannak. Szüleim marasztalnak, de nekem kell az önállóság, hogy magam dönthessek, akkor és azt csináljak amit akarok, persze a munka, a kötelesség után persze :). Meg lehet csinálni ezt minimálbérből, különösebb segitség nélkül?
2015. nov. 30. 21:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. Bár nálunk 300 euro a minimálbér tudtommal, kb. 90 ezer, de még ebből is nehezen... Én nyártól dolgozom, spórolok, aztán jövőre tervezzük barátommal az összeköltözést...Mostani alapbérem jelenleg forintban olyan 150 ezer durván. Viszont egyedül nem vállalnám be, csak ha muszáj lenne. Inkább spórolnék, mig lehet. Szerinten nem ciki otthon lakni huszunévesen...
2015. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!