Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy ennyi házasság...

Miért megy ennyi házasság szét a terhesség, szülés után?

Figyelt kérdés
Màr hàrom ismerőssel ez történt. Mi ennek az oka? Férfiak is ìrhatnak.
2015. nov. 29. 10:18
1 2 3
 11/28 Költőnő? ***** válasza:
73%
Sok esetben az is ok, hogy a nő kapcsolatban megszűnik nő lenni, csak anya akar/tud lenni. A férfinak meg nem csak a gyermekei anyjára lenne szüksége,hanem egy társra nőként.
2015. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem mindenki alkalmas házastársnak és szülőnek.
2015. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%
Van egy baráti házaspár akik imádják egymást a mai napig. 2 gyerekük van de a másodiknál kiderült,hogy az anyuka beteg. Sose fog meggyógyulni max a gyógyszerek segíthetnek de sajna még nem találták meg a megfelelőt. A férje annyira félti Őt és a kicsiket,hogy felügyelőt vett fel melléjük. Nélküle az anyuka sehova. Mivel a férj sokat dolgozik van,hogy hétvégén sincs kedve elvinni a feleségét ahova Ő akarja. Ezek miatt a nő bezárva érzi magát. Sokat veszekszenek és bár próbálják megoldani mindkettejüknek nehéz. Minden eset más és ha valaki az első akadálynál megfutamodik akkor talán nem is volt olyan nagy a szerelem
2015. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
29%

Nem hiszem, hogy nem szeretik egymást annyira.


Szerintem azzal, hogy egy nőnek és egy férfinak gyereke születik, a személyiségére is hatással van, az élethez való hozzáállására. És lehet, hogy az ember annyira változik, hogy már nem az az ember, akibe a másik beleszeretett.


Nem külsőre értendő, hanem belsőre. Mondjuk volt egy jó humorú ember, akire a gyerekvállalás felelőssége úgy hatott, hogy elvesztette ezt, és hihetetlen komoly, száraz ember lett. És ilyenkor ő már nem az az ember.

2015. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
61%
Elég nagy baj ha valakit csak a humorérzéke miatt szeretnek.
2015. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%

Istenem, egy volt az ezer tulajdonság közül. A te saját humorod is egy olyan dolog, amitől az vagy, aki.


Ha egyetlen dolgot megváltoztatsz, az már nem az az ember.

2015. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Olyan tulajdonság nem jön ki senkin ami elötte nem volt jelen. Itt jön be megjnt, hogy nem ismerik egymást a felek.
2015. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
95%

Amikor a férfi a hibás: a nő dolga évekig otthon ülni a gyerekkel, kiesni a melóból, "ha már úgyis itthon vagy, drágám, tiéd az összes házimunka", "én hozom a pénzt, én mondom meg, mire költjük", amikor visszamegy dolgozni, marad övé a házimunka, plusz a beteg gyerekkel otthonmaradás, a gyerek szállítása óvodába, "inkább a te munkádat veszélyeztessük, úgyis én keresek többet, mert nem voltam otthon a gyerekkel", stb. Egy idő után persze, hogy rájön a nő, hogy ugyanezt meg tudná csinálni egyedülállóként is, csak nem kéne plusz egy emberre főznie-mosnia.


Amikor a nő a hibás: hííízunk, hájasodunk, lenőtt hajjal mászkálunk lehányt mackónadrágban, "hogy mered kifogásolni a külsőm, hiszen én anya vagyok!!!", más témánk nincs, mint a pocaklakó manócska babóca szopikája a cicikéből, "túlórázzál már, Béla, nehogy már nekem kelljen dolgozni, hiszen anya vagyok!", "ne nézzed annak a ribinek a fenekét, neki könnyű, mert karrierista és nincs babócája!" stb. a férfi meg megunja a házisárkányt otthon.


Amikor egyik se hibás, csak stresszes az életük: kevés a fizetés, sok a hitel, sok a lakbér, sok a rezsi, stresszes a meló, és erre még rájönnek az átalvatlan éjszakák, a kevesebb szabadidő, a nagyobb felelősség... van, hogy felemészt egy kapcsolatot.

2015. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem írom le, mert a 18. leírta szépen összeszedve. Ment neki a zöld pacsi.
2015. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
30%

Ezért ne vállalj gyereket ha nem vagy benne biztos hogy el tudod tartani.


Felesleges már 20 évesen úgy gyereket vállalni hogy semmi anyagi háttér nincs és most ide ne keverjük bele a szülőket!! Javaslom, tanulj ki egy szakmát, legyen jól fizető munkád, saját házad, saját pénztárcád és jó szerelmi kapcsolatod aztán jöhet a gyerek. A baj az hogy sokan idő előtt elkezdenek felnőttesdit játszani, aztán az esetek nagy százalékában bukta van.

2015. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!