Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyaggat minden rokon...

Miért nyaggat minden rokon hogy szüljek gyereket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírják felfogni, hogy a karrieremre akarok koncentrálni, élni, szórakozni utazgatni akarok és nem a gyerekre költeni minden pénzem....

2015. nov. 23. 00:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Azért, mert még nem voltál elég kemény sohasem, hogy helyretedd őket. Minek magyarázkodsz? A te életed, nem?


Ha tényleg nem akarsz gyereket, akkor a kérdésekre annyit kell válaszolni, hogy "köszönöm, én másként tervezem az életem". Aki nem veszi a lapot, és erőszakoskodik a további kérdéseivel, annak egyszerűen szó nélkül fordíts hátat.

2015. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve ilyen dolgokat értelmes ember nem kérdez:D


Ezeket az embereket ettől függetlenül is jobb,ha elkerülöd,mert nem lehetnek jó társaság.


Ez egy annyira magán jellegű,intim dolog,amit nem mindenki oszt meg az ember.Ha mi nem beszélünk róla,akkor nem illik felhozni a témát.

Azt még megértem,hogy vannak olyan buta emberek,akik nem értik meg,hogy nem minden ember vágyik gyerekre,de még a legbutább emberek is tudják,hogy a gyerek sok pénzbe kerül,és anyagi dolgokban nem kutakodunk.


Amúgy,ha továbbra is kérdezősködnek,illetve többen teszik ezt,írd ki facebookra,hogy nem szeretnél(jó tudom gyerekes,de ha ennyire zavar,akkor minden eszközt be kell vetni,hogy abbahagyják):Dúgy is minden sz-rt ott oszt meg mindenki:D...

2015. nov. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!