Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a Szilvesztert, hogy...

Gyűlölöm a Szilvesztert, hogy vészeljem át?

Figyelt kérdés

Számomra a Szilveszter az év legborzalmasabb napja már évek óta. Már most görcsben áll a gyomrom és ideges vagyok, ha rá gondolok.


Nincsenek igazi barátaim, se partnerem, így sose hívnak sehova. Én pedig nem fogok körbekérdezni mindenkit, mert az full szánalmas.


Emiatt sosincs Szilveszterre programom, és annyira kellemetlen, mikor szüleim, testvérem, "barátaim", munkatársaim kérdezgetik, hogy na és te hol buliztál Szilveszterkor? Most erre mit mondjak? Az igazat, hogy otthon tévéztem egyedül. Ez annyira szánalmas.


Tulajdonképpen az egész életem az, de a Szilveszter mindig rátesz még egy lapáttal. Gondolkodtam, hogy délután 5-kor megiszok egy fél-egy üveg vodkát, az majd teljesen kiüt, és másnap boldogan és kipihenten ébredek fel, mindenkinek meg azt kamuzom, hogy bulizni voltam. Mondjuk ez is szánalmas, de legalább nem kell hallgatnom az egész esti-éjszakai petárdázást és házibulikat, se látnom a facebookos partyfotókat.


2015. nov. 21. 20:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy szánalmas, én is utálom. De mondjuk én a bébivel elvagyok. Régebben elmentem egyedül valahova mászkálni, bementem munkahelyemre netezni, ilyesmi. Nem szeretem, ha jönnek, én se megyek másokhoz. Gyerekkoromban jó volt szilveszterezni, de mostanra már fárasztó. Aztán lehet megöregedtem.
2015. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Én sose voltam szilveszteri bulin, nekem ez családi ünnep inkább. De ha ennyire bulira vágysz, menj el egy utazásra, amit akkor szerveznek, pl. velük:


[link]


nagyon jó utakat szerveznek, én most nem fogok, mert nem vagyok bulizós, de a városnéző útjaikat imádom :)

2015. nov. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Én se járok sehová. Talán 2X volt, hogy átmentem egy barátnőmékhez, de maximum pár órára, aztán hazajöttem. Volt olyan, hogy sehová sem mentem, itthon koccintottam a szüleimmel a Himnusz után, aztán lefeküdtünk aludni. Most, hogy van párom, szintén nem megyünk sehová. Itthon leszünk, főzni, filmezni fogunk, egyikünk sem szereti a kötelező jellegű bulit meg a piálást. Ráadásul én dolgozni fogok 31.-én, mert ügyfélszolgálati területen vagyok. A franc se fogja kívánni a partizást.
2015. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szánalmas ismerősöket körbekérdezni szilvesztert illetően és másokhoz csapód. De de büszke vagy inkább, nemde?
2015. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
De.
2015. nov. 23. 23:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!