Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a Szilvesztert, hogy...

Gyűlölöm a Szilvesztert, hogy vészeljem át?

Figyelt kérdés

Számomra a Szilveszter az év legborzalmasabb napja már évek óta. Már most görcsben áll a gyomrom és ideges vagyok, ha rá gondolok.


Nincsenek igazi barátaim, se partnerem, így sose hívnak sehova. Én pedig nem fogok körbekérdezni mindenkit, mert az full szánalmas.


Emiatt sosincs Szilveszterre programom, és annyira kellemetlen, mikor szüleim, testvérem, "barátaim", munkatársaim kérdezgetik, hogy na és te hol buliztál Szilveszterkor? Most erre mit mondjak? Az igazat, hogy otthon tévéztem egyedül. Ez annyira szánalmas.


Tulajdonképpen az egész életem az, de a Szilveszter mindig rátesz még egy lapáttal. Gondolkodtam, hogy délután 5-kor megiszok egy fél-egy üveg vodkát, az majd teljesen kiüt, és másnap boldogan és kipihenten ébredek fel, mindenkinek meg azt kamuzom, hogy bulizni voltam. Mondjuk ez is szánalmas, de legalább nem kell hallgatnom az egész esti-éjszakai petárdázást és házibulikat, se látnom a facebookos partyfotókat.


2015. nov. 21. 20:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted minden szánalmas. Szerintem meg az szánalmas, ahogy gondolkodsz. Viszont ha csak nyekeregsz, változni nem fog semmi...maradsz olyan szánalmas amilyen vagy.
2015. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Teljesen komolyan mondom, hogy szívesen cserélnék veled. Mármint nem egy egész életre, mert ezt nem tudnám hosszútávon csinálni, de Szilveszter éjszakáját szívesebben tölteném az állásodban, mint otthon egyedül.
2015. nov. 21. 21:06
 13/35 A kérdező kommentje:
Korizni nem tudok és utálok is. Akkor már inkább a lovi.
2015. nov. 21. 21:07
 14/35 anonim válasza:
100%
Én is évek óta otthon szilveszterezem,van bnőm akivel lehetnék,de neki a palija mindig fontosabb...szóval hagyjuk is őt.. Én egész jól elvagyok otthon,zenehallgatás,filmnézés nassolgatás :D ilyenkor bepótolom az egész éves csoki és chips adagomat :D iszok is egy picit aztán elmegy az este :)
2015. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Ha a közelben laknál, én nagyon szívesen meghívnálak hozzánk, itt mindig jó bulik vannak. Akkor már igazi barátaid is lennének :)
2015. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod nem mozdulsz ki egyedül, mert az olyan szánalmas és ciki. Így van ne is add meg magadnak az esélyt, hogy új ismerősöket szerezz, még véletlenül jól fogod magad érezni
2015. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Panaszkodjak én is?

Itt élek Bivalybasznád és a világvégétől egy köpetre, egyetlen szórakozási alternatíva a "bál", ami egyet jelent az IHBval és a mulatós zenével.

A legszánalmasabb, hogy ha akarnék se tudnék még oda se elmenni.

25/n

2015. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Utolsó: Miért nem tudnál elmenni? Nem hívnak, vagy nincs kivel?
2015. nov. 21. 22:18
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Látom más is dolgozik szilveszter este.

Nálunk nincs sorsolás, ketten vagyunk alkalmazottak a többiek mind "főnökök" úgyhogy tuti mi fogunk dolgozni szilveszterkor, szenteste...

És tuti én leszek este.

2015. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

én egy ideig mindig elutaztam szilveszterkor :D

imádtam egyedul utazgatni (sajnos mult ido, azota férjhez mentem és 2 éves a fiam) azzal ismerkedtem, azt csináltam, amit csak akartam...oh a régi szép idok...és a kenyai karácsonyok :D

2015. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!