Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a Szilvesztert, hogy...

Gyűlölöm a Szilvesztert, hogy vészeljem át?

Figyelt kérdés

Számomra a Szilveszter az év legborzalmasabb napja már évek óta. Már most görcsben áll a gyomrom és ideges vagyok, ha rá gondolok.


Nincsenek igazi barátaim, se partnerem, így sose hívnak sehova. Én pedig nem fogok körbekérdezni mindenkit, mert az full szánalmas.


Emiatt sosincs Szilveszterre programom, és annyira kellemetlen, mikor szüleim, testvérem, "barátaim", munkatársaim kérdezgetik, hogy na és te hol buliztál Szilveszterkor? Most erre mit mondjak? Az igazat, hogy otthon tévéztem egyedül. Ez annyira szánalmas.


Tulajdonképpen az egész életem az, de a Szilveszter mindig rátesz még egy lapáttal. Gondolkodtam, hogy délután 5-kor megiszok egy fél-egy üveg vodkát, az majd teljesen kiüt, és másnap boldogan és kipihenten ébredek fel, mindenkinek meg azt kamuzom, hogy bulizni voltam. Mondjuk ez is szánalmas, de legalább nem kell hallgatnom az egész esti-éjszakai petárdázást és házibulikat, se látnom a facebookos partyfotókat.


2015. nov. 21. 20:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Menj korizni meg a lovira!:)
2015. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Télen nincs lovi. Mégis hogy gondolod, hogy majd hóban-jégben-fagyban fognak futkosni a lovak?
2015. nov. 21. 20:41
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

Ez ma már a 2. szilveszteres kérdés,amit olvasok.

Emberek,de még csak nov 21. van,nem dec 31.!

Ha nem mész sehova,akkor nem mész. Ennyire egyszerű.

Én sem valószínű hogy megyek. És? Ettől nem leszek sem több,sem kevesebb ember.

2015. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, szóval akik csajt akarnak felszedni (akár privátban, akár hozzászólásban), azok rossz helyen kopogtatnak.
2015. nov. 21. 20:45
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ezen görcsölni? Ugyan engem végül elhívtak bulizni, de előtte teljesen boldog voltam a gondolattal, hogy itthon ülök és filmekkel meg videojátékkal töltöm az időm. Miért lenne ez szánalmas? Én legalábbis nem nézek le senkit amiatt mert épp nem bulizik. Magánügy.

21L

2015. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Én a tévében csak sportot szoktam nézni általában, de ott orrba-szájba reklámozzák az ügetőszilvesztert, szóval tényleg lesz 31-én délután meg este rendezvény a lóversenypályán, nézd csak meg! ;)


A másik alternatíva, hogy tanulsz. Legalábbis ha te is egyetemre jársz még, és van vizsgád mindig rögtön az újév első munkanapján reggel. :D

2015. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

2: Hogyne volna!

Szilveszterkor ünnepi futamok vannak!

2015. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet, lehet kimegyek, úgyse voltam még soha. Bár egyedül az is elég ciki. Mondjuk egyedül minden ciki, szóval az az ügetőszilveszter még egész meggondolandó alternatíva.
2015. nov. 21. 20:50
 9/35 anonim ***** válasza:
Meg a kori.
2015. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%

Sajnald csak magad

Nekem dolgoznom kell 12 orat es valoszinu tele leszunk reszeg hulye allatokkal es ongyilkosjelolt onsajnalo hanyinger figyelemfelkelto siro takonyos hanyo emberekkel ja es a tobb szaz hulla reszeg megegett patardaval jatszo idiotarol ne is beszeljunk.

Koccintunk majd kolyokpezsgovel es utana pisilni nem lesz idonk.

Reggel veresen hanyas faces gyenny oleleve zuhany alatt adunk halat hogy tuleltuk az ev egyik legutalatosabb napjat.

Sajnos sorsolasos alapon ejszakazunk(min 10 fos csapat) ezen a napon ha ,szerencsed, van 5 evig minden evbe rad kerul a sor..

csereljunk jo?

Szepen megvacsoraznek bekapcsolnam a tv valami buta filmet es innam a forraltbort mikozben jokat rohognek ket virsli kozben ejfel utan pedig tiszta puha agyamba bujnek es jot aludnek......

2015. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!