Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemmel veszekedtünk, és...

A férjemmel veszekedtünk, és pofonnal fenyegetett. Ez már nem az első eset. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 19:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
47%

#31 Az a nő egyéni problémája, ha a saját életét tönkreteszi. Most nem ez a téma. A férjnek rendelkeznie kell önkontrollal, igen, nem szabad annyira elvesztenie a fejét, hogy fizikai erőszakkal fenyegetőzik. Kellemetlen? Hű, de sajnálom szegény férfit! Ja, nem. Ha ő úgy gondolja, hogy a nő teszi pokollá az életét, ő is elválhat. Amúgy meg ha már a kérdező itt van azzal, hogy a férje többször pofonnal fenyegette, akkor a csávó valószínűleg még csak megbánást se nagyon mutatott.


Egyet mindenesetre leszögeznék: itt valószínűleg a válás a megoldás. Tök mindegy, hogy ki miatt igazából, de hogy ez a párkapcsolat már nem működik, az biztos.

2015. nov. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
13%
Jó buta vagy 20-as válaszoló!
2015. nov. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
50%

#35

Nem ez a téma,de idevág, a történet,amit írtam.

Csak érzékeltetni akartam, nem minden fekete vagy fehér.

Egyébként igen,valószínűleg a válás a megoldás, de fene tudja.

Nagyon keveset tudunk, és csak a sötétben tapogatózunk.

2015. nov. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
63%

Én nő vagyok, de azért kíváncsi lennék rá, hogy miért mondta ezt a Kérdező férje.

Mert tényleg, mint az egyik válaszoló is írta, lehet hogy a 100. cipőért hisztizett, vagy szidta az anyját. De lehet, hogy a férfi zsarnokoskodik felette. Ez utóbbi esetben mindenképp elhagynám.

2015. nov. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Butaságon, tulajdonképpen nem is vesztünk össze. Megkért, hogy hozzak be valamit, és én nem találtam, holott majd kiverte a szememet. De ez nálam elég sokszor előfordul, hogy valamit egy fél óráig keresek, és ott van az orrom előtt.
2015. nov. 14. 13:43
 36/39 anonim ***** válasza:
5%
Aha. Na és konkrétan mi hangzott el? "Azt a budos kvanyadat te rbanc megerdemelned hogy pofán vagjalak ha ilyen vak vagy" vagy inkább "Hogy te milyen vaksi vagy drágám, lehet egy füles segítene "?
2015. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
11%
Valóban helytelen a szóbeli erőszak. Jógilag ez ugy működik, hogy h amár erőszak van akkor tedd ug yhogy után amár ne tudjon ellened meszélni.
2015. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
21%

Ennyi?

A férjed vagy ideggyenge, vagy komolytalan az egész,vagy valami más,sokkal komolyabb gond van a házasságodban.

Nem találsz ezt-azt, ez még nem válóok, és nem is indok, hogy veréssel fenyegessen, feltéve, ha nem elmebeteg a pali,de akkor azonnal hagyd ott.

Mi lenne, ha elárulnád kérdező mi a valódi ok?

Miért nem működik a házasságod?

2015. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
23%
Betelt neki a pohár? Kb mióta cukkolod ?
2015. nov. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!