Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemmel veszekedtünk, és...

A férjemmel veszekedtünk, és pofonnal fenyegetett. Ez már nem az első eset. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 19:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%
hhggf
2015. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
53%

Miről veszekedtetek és hogyan? Ennyi alapján nem fogom azt mondani, hogy ő a hibás, ne haragudj. Nyilván nem ismerlek titeket, ennyiből simán lehet, hogy neki van igaza.

Ismerek olyan nőt, akinél a vita meg veszekedés az, hogy belemászik a másik arcába és visít. Olyat is, akit nem lehet leállítani és beáll az ajtóba, hogy a másik ne mehessen el.

Ezzel nem azt mondom, hogy tuti te vagy a hibás, de túl kevés az információ ahhoz, hogy most elkezdjem a TE férjedet sarazni.

2015. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
59%
Nálam már azzal kiütné a biztosítékot, ha veszekedést próbálna szítani. Nem szeretem az olyan embereket, akikkel nem lehet bármiféle konfliktust higgadtan, kulturált hangnemben megbeszélni. Szóval valószínű, hogy már hozzá sem mentem volna. De ha valami csoda folytán mégis, röhögve hagynám végleg faképnél, ha pofonnal fenyegetőzne.
2015. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
81%

Nagy esély van rá, hogy meg fog ütni előbb vagy utóbb.

Mindig így kezdődik, én se hittem, hogy engem megüt a volt pasim, de megtette.

Féltékenységből, gyanakvásból, amire a világon semmi oka nem volt.

Ránézni se néztem másra, nehogy flört vagy bármi.

Agresszív volt, ilyen egyszerű.

2015. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
78%

Megérdemelte volna, meg hisztizett??? Ha a férfi hisztizik, megérdemli, hogy hívjak egy erőembert, és megfenyegesse?


Tudjátok, ezzel ott van a bibi, hogy átlagos esetben egy férfi tudja csak fenyegetni a barátnőjét azzal, hogy megveri, fordítva ez nem megy, és itt bukik minden.


Én személy szerint elválnék, mert semminél nem rettegek jobban, minthogy anyám sorsára jussak, és szarrá verjenek, én meg maradjak, mert beszari vagyok. Ha valaki hangosan szól, már összeszorul a gyomrom, és azonnal ki tudnék szeretni bárkiből, aki erőszakkal fenyeget.


Nem érdekel, miért. És nem fair, hogy neki nem kell tudnia viselkedni, csak nekem, mert ő fizikailag képes arra, hogy megöljön.

2015. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
47%

A fenyegetéstől a végrehajtás csak egyetlen vékony hajszálnyira van.

Megszületett benne a gondolat, s úgy érzi, hogy le is vezethetné az indulatait, ha lekenne egyet.

Egyelőre visszafogja magát, de ki tudja, hogy mikor szakad el a cérna.


Sürgősen le kell vele ülni, ha értelmes ember.


Ha nem volt rá jellemző, lehet, hogy súlyos depressziós lett. Azoknak meg általában kényszerképzete, hogy minden bajukért a házastárs a felelős, s ha nem találkoztak volna, más lehetett volna az életük.


Orvos, orvos, orvos!

2015. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
70%

progresszív utazó nevű felhasználó!


Ha nmm is teszi meg, de fenyeget, az már terrorizálás, az már lelki terror, vagyis már bűncselekmény.

2015. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
59%

18-as, a főnököd is felpofozhat, ha valamit nem jól csinálsz?

Ha "kihúzod a gyufát"?

2015. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
51%

#18

Én messzemenőkig elítélem a családon belül erőszak minden formáját, amit itt hangoztatok is,de ez a történet nem kerek.

Nem vagyok benne biztos, hogy itt a férj a ludas a dologban.

Gondolj bele,egy agresszív ember nem csak azt mondaná,legközelebb lekeverek egyet,na, most már tényleg kapsz egy pofont....hanem bumm,elsőre, vagy másodikra már el is járna a keze,szerintem.

Nőt megütni szerintem szégyen,semmilyen esetben nem elfogadható, de vannak bizony olyan idegesítő nem normális libák,akiknek kijárna néha egy pofon.

Okos ember nem megy el eddig, és könnyes búcsút vesz a párjától.

Nekem ez a pofon többszöri beígérése inkább amolyan védekezésnek tűnik, "ha nem hagyod abba,nem hagysz békén stb. legközelebb pofán váglak"....

Én így gondolom, lehet nincs igazam.

Jó lenne,ha a kérdező többet elárulna,mert nekem ez így gyanús nagyon,valami itt bűzlik.

2015. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező!

Hogyan zajlik nálatok egy veszekedés?

Kérlek írj le egyet!

Elmond a férjed mindenféle ku_vának, megalázóan beszél, ordítozik veled?

2015. nov. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!