Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Frigyes névről?

Mit gondoltok a Frigyes névről?

Figyelt kérdés

Párommal ezen gondolkodunk, nemsoká születik a kisfiunk. :)

Nekem nagyon tetszik ez a név, de kíváncsi lennék mások véleményére is.


2015. nov. 11. 18:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem régies, legalább is az ismertségi körömben nem ismerek ilyen nevűt, mondjuk úgy ritka.
2015. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
38%

Nekem tetszik !

Ritka de mégsem az a nyakatekert angolszász vagy spanyol területről átmagyarosított divatnév.

2015. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Van egy Frici nevű kollégám :D
2015. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Ez inkább nemesi név , a korosztálya kinevetné . Jeromos , Ödön , Béla , Dezső , Sámuel , Cecil ,stb ezek nem klasszak . Erik , Norbert , Tamás inkább .
2015. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Így nem rossz, bár kissé idejétmúlt, de olyan tekintélyt parancsoló. Azért nem adnám, mert én nem szeretném, hogy Friciznék a fiam, mint valami macskát. A Frici nagyon gáz.
2015. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%
Justin legyen! légyszi
2015. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon szép, és gondolj csak Karinthyra! Ha nekem fiam lett volna, ez lett volna a neve.


És gondold el, húsz év múlva egy csomó divatos név között a ti fitaok lesz az igazán divatos, mert neki lesz a legritkább neve. :)

2015. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Én azért megemlíteném a mostani iskolás korosztályt, hogy ott hiába ritka a neve, az még nem egyenlő azzal, hogy "divatos" igazából nem is kell annak lennie, de az a baj ez még elég lealacsonyítóan lehet becézni, én nem adnám névnek mai viszonyokat tekintve, szerintem keressetek valami "ismertebbet".
2015. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez tetszik nektek nyugodtan adjatok neki ezt a nevet, ne gondolkozzatok rajta!


Ha pedig valamelyik gyoker a suliban bantana azt bemesz es lerendezed!

2015. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Több macskát és egy kanárit is ismerek ezzel a névvel. Biztos nem adnám.
2015. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!