Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem lehet börtönbe kerul,...

Férjem lehet börtönbe kerul, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Ez még nem teljesen biztos, mivel még nemzárult le az ügy. Eddig a büntetése 3tól 10évig volt, viszont az ügyvédje azt mondta, hogy ezt ellehet intézni, és hogy nemfenyeget börtön. Viszont a nő, aki vizsgálja az ügyet azt mondta súlyosbítani fogják, de hogy megpróbálnak mindent úgy csinálni, hogy jó legyen neki, ha a férjem segíteni fog. Érkezett egy levél, hogy már nem 3tól 10 évig hanem 10től 15 évig terjed a büntetés. Ki mit tenne? Mellette állnátok, vagy gondolkoznátok a váláson? Várni kellene a biztos ítéletig?
2015. nov. 4. 08:58
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
69%

hallod kerdezo, te aztan igazan sotet noszemely vagy :) varjal csak a kanodra 10-15 evet, biztosan megeri, erre is biztos be tud fuzni, mint ahogy megetette veled ezt a " ez nem bun dragam" szoveget. nyilvan vettek volna mastol, ha nem tole, es nyilvan nem arrol van szo, hogy halalos dozis hatoanyagu szintetikaval szorta be a varost, ahol eltek, de azert ne akarj mar neki kituntetest adni, mert meg a vegen az sul ki, hogy erdemrend jarna neki amiert GYOGYITO hatasu mariskat termelt :D te nem erzed hogy milyen blod vagy?? :D te jo eg............ :D meg jo, hogy a hatar masik felen vagy, kevesebb hulye az orszagban......... :)

na , kellemes varakozast a kedves ferjedre.

2015. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
a terjesztest azert buntetik mert ugyebar az allamnak ebbol semmi haszna, rengeteg orszagban legalis, nem veletlenul
2015. nov. 4. 10:05
 33/59 anonim ***** válasza:
62%
liberalis balfa_szsagokat dumalsz.
2015. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
69%
Nem nem csak azért büntetik! De úgysem fogod fel...
2015. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
52%

gyógyító hatású :)

behalok :DDDDDD

és csak az állam miatt illegális :D

jaj ne már, igenis veszélyes.

A legtöbb ember személyisége nem tudja kezelni a függőségeket okozó szereket, éppen ezért lesznek függők. Persze van olyan, aki félévente elszív egy szálat egy buliban, annak nyilván semmi baja nem lesz. De akinek ez már a mindennapjainak a része, az függő.

2015. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
79%

Én csak azt nem értem, hogy minek mentél hozzá feleségül? :S

Miért nem vártátok meg, hogy mi lesz az ügy vége?

2015. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
81%

ismerek olyat, aki huszonpár évesen megszedte magát termesztésből, aztán leállt vele és a pénzből indított egy vállalkozást, amiből 20 éve megél. én magát a fogyasztását sem ítélem el, alkalomadtán nincs vele baj, és bár sokkal ritkábban okoz függőséget, mint más, akár legális szerek, de még a függővé vált személy sem olyan veszélyes mint pl. egy alkoholista. tehát alapvetően nem vagyok ellene a marihuánának. aki nem tudja ésszel fogyasztani, azt a túl sok nutella is megölheti.


viszont, hogy a kérdésre válaszoljak, én alapból nem jöttem volna össze olyan férfival, akinél fennáll az esélye a börtönnek. nem morális dolgok miatt, hanem mert ezzel a háttértényezővel nem lehet előre tervezni. család, gyerekek, ilyesmi. ha viszont a múltjának teljes tudatában már egyszer hozzámentél, vállaltad, hogy jóban-rosszban, nem? erről kéne szólnia a házasságnak.

egy tényező van, ami miatt a te esetedben végképp elhagynám: ha mondjuk 5 évnél többet kap, és te még gyereket szeretnél. ebben az esetben meg kell adnod magadnak a lehetőséget, és ezt ő sem vetheti a szemedre.


de ez csak az én véleményem.

2015. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
köszönöm 38as, igen ebben igazad van hogy tényleg nemgondoltam végig ezeket a dolgokat, család, gyerek, stb. 10-15 ev szerintem nagyon sok, es o is megvaltozna bent annyi ido alatt. nem lenne a regi ha kijonne
2015. nov. 4. 10:15
 39/59 anonim ***** válasza:
54%
"a terjesztest azert buntetik mert ugyebar az allamnak ebbol semmi haszna, rengeteg orszagban legalis, nem veletlenul" Azért arra kíváncsi lennék, hogy akkor is így gondolkoznál-e, ha valaki a gyerekednek adna kábítószert!!
2015. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
valaki nagyon fel van haborodva :) akkor az uzletekbe miert arulnak drogot? mint az alkohol? amit ugyszint beakartak tiltani egy idobe csak aztan megse, de abszolut nem ez a kerdes, valaki nemlehet ennyire erthetetlen, de kossz a valaszt
2015. nov. 4. 10:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!