Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem lehet börtönbe kerul,...

Férjem lehet börtönbe kerul, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Ez még nem teljesen biztos, mivel még nemzárult le az ügy. Eddig a büntetése 3tól 10évig volt, viszont az ügyvédje azt mondta, hogy ezt ellehet intézni, és hogy nemfenyeget börtön. Viszont a nő, aki vizsgálja az ügyet azt mondta súlyosbítani fogják, de hogy megpróbálnak mindent úgy csinálni, hogy jó legyen neki, ha a férjem segíteni fog. Érkezett egy levél, hogy már nem 3tól 10 évig hanem 10től 15 évig terjed a büntetés. Ki mit tenne? Mellette állnátok, vagy gondolkoznátok a váláson? Várni kellene a biztos ítéletig?
2015. nov. 4. 08:58
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon eltértünk a kérdéstol, nem az ügyet akartam szétszedni, csak véleményt, ki mit tenne ilyet helyzetben, eltérve attól, ki mit csinált
2015. nov. 4. 09:45
 22/59 anonim ***** válasza:
94%
Szlovákiában is hasonló a büntetőtörvény drogokkal kapcsolatban.
2015. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
74%

Azért illegális, mert veszélyes!

Olyan helyen dolgozom, ahol különböző függőségekkel is foglalkozunk.

Ugye mondják, hogy ettől nem leszel függő. De igen!

Van olyan, aki nem tud reggel úgy elmenni dolgozni, hogy ne szívna előtte. Van, akit kirúgtak miatta a munkahelyéről. Sokaknak tönkrement minden családi kapcsolatuk és a barátaik is csak azok, akik szintén drogoznak, mert más nem érdekli őket, ha a drogozás. Megváltozik a személyiségük, beszűkül a világuk.

Na akkor engem ne etessen senki azzal a dumával, hogy ez nem veszélyes és milyen kár, hogy illegális.

2015. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
62%
10-15 évet nem kis hibáért kap az ember, úgyhogy ne hasonlítsd a párodat mondjuk hozzám, aki lehet, hogy követek el kis hibákat, de nem bűncselekményeket.
2015. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
72%

A kérdésre a válaszom:

Én nem tudnám elfogadni, hogy mások életét akarta tönkretenni a drogok miatt. Tudom mi az a szegénység, mert volt, hogy enni nem tudtam annyi pénzem nem volt. Mégsem árultam a testem, vagy a férjem sem ment bankot rabolni, lopni, vagy drogot terjeszteni. Mindig van valami megoldás. Így, hogy nem is ismertem volna a balhéja előtt, nem várnék rá fél évet sem. Én elhagynám. Szépen elválnék, és élném a saját életemet- Az aki így oldja meg a gondjait, hogy mások életével játszik, az számomra értéktelen.

2015. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
neharagudjatok de nemtartott senki fejéhez pisztolyt hogy mar pedig neked ezt kell csinalnod es vasarolnod, ha nem tole, mastol ugyanugy beszereztek volna. mindenkinek a sajat felelosege mit fogyaszt. aki nemakar az ugyse fog, aki meg akar az szerez barmilyen modon
2015. nov. 4. 09:56
 27/59 anonim ***** válasza:
91%
27: Azért majd a bíróságon ne ezzel védekezzetek :D
2015. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
es amugy rengeteg embert ismerek aki napi szinten fogyaszt marihuanat es abszolut nemlatni rajtuk semmmit, ha mar itt jottok azzal hogy tonkreteszi ez a embert. a marihuana egyszer nemolt, inkabb gyogyito hatasa van de jo hogy itt mindenki szakerto es tudja a tortenetet is, hogy miez
2015. nov. 4. 09:59
 29/59 anonim ***** válasza:
78%
29. Nyilvánvaló, ezért büntetik a terjesztését igaz?
2015. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom mit nyígsz kérdező! Bűncselekményt követett el. Szándékosan! Most is csinálná ha nem bokott volna le. A büntetés jogos!
2015. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!