Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkor hagynak ott (...

Anita112 kérdése:

Miért akkor hagynak ott ( tűnnek el) a barátok ha szükség van rájuk?

Figyelt kérdés
az a szitu áll fenn hogy én még soha nem kértem kölcsön senkitől de adok ha van és most nekem kéne hirtelen nagyon fontosan 2000 ft nem több hirtelen senkinek nincs. Ez annyira jellemző de vásárolni tudnak?
2010. márc. 17. 12:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm barátot úgy keresünk ezentúl,hogy megnézzük a bankszámláját?Ha nem ad kölcsön a barát akkor ő már csak egy tapló lehet??Ha kölcsön akarok kérni akkor kérek a családomtól,de nem a barátomtól..Ő azért barát,mert mellettem van,és nem azért mert kölcsön tudok kérni tőle...
2010. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Műköröm?

Hány éves vagy? :D

2010. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Gondolom nem felragasztható körmökre gondolt a kérdező, hanem műköröm készítéséhez szükséges zselére, tippre, ragasztóra, ecsetekre. Ha tudja a szakmát, akkor ezekre szüksége van. "Nekik is jó" - feltételezem a barátnői műkörmöt hordanak és ingyen készítené nekik ezentúl. Csak azt furcsállom, hogy 2000 Ft-ért mit kaphat vajon? Nekem anno kb 60.000 Ft-ba jött a kezdőkészletem.

Ez most nagyon off volt.

On: szüleidtől nem tudsz kérni? A barátságot tényleg nem jó összekeverni a pénzügyekkel, mindezek ellenére mi a férjemmel mindig adtunk kölcsön a barátainknak. Volt, hogy egynek többször is, de neki tényleg kajára kellett. Volt olyan is, h a férjem még legénykorában jelentős összeget ( 1 M) adott kölcsön pár hónapra a legjobb barátjának, h be tudja indítani a cégét. Sikerült neki, maradéktalanul visszakapta. Mondjuk azt is tudom, hogy mi a legesleges legvégső esetben kérnénk baráttól és csak úgy, hogy záros határidőn belül visszaadjuk. Nem szeretünk tartozni. Ha kölcsönkérés (magunknak), akkor csakis családon belül.

2010. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miböl gondolod, hogy nem AKARNAK adni, könnyen lehet, hogy nincs FELESLEGES 2000 ft-juk. Nálunk is eléggé ki van számolva a pénz, másnak kölcsön nem tudnánk adni, mert akkor nekünk hiányzik a megélhetéshez. (Meg azért ha netán nem adnád vissza, akkor mit csinálhatnak - és nem biztos, hogy azzal meg tudnák oldani, hogy ezt buktam, máskor nem adok.)
2010. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó barátnőm,igaz,még egy éve sem ismerem,de nagyon jóban vagyunk,és mindig ketten megyünk rucikat venni,stb...Amikor csak nézelődni mentünk be a városba,és nem volt nálam pénz,akkor megvett nekem egy pólót,de mindig vissza adtam neki a pénzt!! És mikor vele volt ugyanez,akkor énis adtam volna neki,és igen,már énis adtam neki. De van egy olyan ismerősöm,aki csak kihasznált engem. Vettem neki nadrágot,pólót,sipőt,sminket,stb...És több mint 100.000 forinttal lóg nekem,és hiába kérem vissza azt a pénzt,nem adja. Azóta nem is állok szóba vele. De ő próbálkozik,én meg mintha nem is ismerném!
2010. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*Cipőt
2010. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!