Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engednek a barátomnál...

Nem engednek a barátomnál aludni mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 hónapja vagyunk együtt pár hónap és 17 leszek ő pedig 20. Azt se engedik, hogy felmenjek hozzá nem hogy ott aludjak pedig sokszor annyival egyszerű lenne. Persze már párszor voltam fent nála de nem mondhattam el a szüleimnek..és nem értem miért. Ha annyira leakarnánk feküdni nem csak ott alvással történhetne meg. Barátai körömben nem sok mindenkinek van hasonló gondja, és elengedik őket néha a srác alszik a csajnál néha fordítva. Manapság ez már amúgy is olyan gyors lefolyású dolog a többségnél. Segítsetek!
2015. okt. 18. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%

"mit tegyek?"

Törődj bele.

2015. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4%
Én sem engedném, hogy a 16 éves lányom egy ismeretlennél aludjon.
2015. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy bárhol és bármikor lehet szexuális kapcsolatot létesíteni, ha nagyon akartok. Mindenkinek joga van a saját hülyeségéhez, aztán el fogja viselni a következményeit.

De ha a szüleid jóváhagyásával alszol nála , az olyan mintha ők legalább hallgatólagosan támogatnák ezt a döntésedet. Az majdnem mindegy, hogy te le akarsz-e feküdni a fiúval, a helyzet megengedésében már benne van a lehetőség elfogadása. Egyébként a fiú valószínűleg nagyon is akarna, amennyiben egészséges 20 évesről van szó.

Persze lehetnek speciális helyzetek, messze laktok egymástól, valamilyen program után nem tudsz normális közlekedéssel hazajutni, ő a családjával él, és jut neked egy külön szoba... De hogy mondjuk az albérletében nála aludj, azt én is ellenezném.

2015. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
16 évesnek egyáltalán nem kell pasival aludni.
2015. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"19 hónapja vagyunk együtt pár hónap és 17 leszek ő pedig 20." - Kérdező, ezt már bátran nevezhetjük agybajnak akár...

Az mondjuk jogos felvetés a szüleid részéről, hogy szeretnék a párod megismerni, de ha utána is kifogásaik vannak a dolog ellen, akkor egyszerűen hagyd figyelmen kívül a kifogásokat. Elsőre valszeg cirkusz lesz, az ötödiknél már legfeljebb szokásból fognak morogni egy kicsit, ha egyáltalán... anno nálunk is kb így ment...

Bizony a szabadságot nem mindig adják ingyen, azt ki kell harcolni néha...

2015. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!