Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim nem engedik, hogy a...

Szüleim nem engedik, hogy a barátomnál aludjak? (többi lenn)

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, 2 éve van párom, szüleim is ismerik. Otthon élek még, többször volt úgy, hogy barátomnál aludtam, de előtte mindig ment a nagy hűhó szüleim részéről. Vallásosak...

Bejelentettem, hogy a hétvégét a barátommal töltöm, erre jött a szokásos duma, hogy szombat estére legyek itthon...


Eldurrant az agyam...Ez nem normális dolog szerintem, és nem tudom, mit tegyek...

Féltenek, oké, megértem, de már nem vagyok gyerek. Párom sem olyan, akit tiltani kéne tőlem...


Nem kérdés, ott alszom nála, csak tanácsokat szeretnék kérni, vagy esetleg, aki hasonló helyzetben van/volt...


Köszönöm a válaszokat!


2015. márc. 27. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Felnőtt vagy, azt csinálsz amit akarsz, addig, ameddig akarod (persze bizonyos kereteken belül, a törvényeket betartva)
2015. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
69%

Egyedüli/első gyerek vagy?

Csak mert szerintem félnek,hogy ha a fiúnál leszel egyre többet és szerintem nem akarják ,hogy "elszakadj tőlük"....

Biztosan nem rossz akarásból féltenek :)

2015. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem, van egy testvérem, ő az idősebbik, ő már nem itthon lakik.

Igazából szerintem az zavarja őket, hogy mi nem csak alszunk..... De ez egy természetes dolog, csak ő a vallással jönnek, hogy a házasság előtt nem szabad...

2015. márc. 27. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Hát, komolyan, vallással nyomorítani a saját gyerekük életét.. Állj a sarkadra, felnőtt nő vagy. Közöld, hogy amitől félnek, megtörtént már sokszor, és meg is fog még jónéhányszor, a "bűneiddel" pedig majd elszámolsz Isten előtt, amikor odakerülsz. Ha csak a bűn nélküli emberek juthatnának a mennyországba, elég kihalt lenne a hely..
2015. márc. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Közöld velük, hogy szexelni nem csak éjjel lehet sötétben egyrészt, másrészt undorító dolog más torkán lenyomni a saját (elb...altázott) vallási nézeteit lenyomni. Máskülönben meg irány a dolgozás és öltözzetek össze a barátoddal.
2015. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

24 évesen felnőtt nő vagy. Jó, agyilag láthatóan nem, de próbálj meg úgy viselkedni, bele lehet jönni.

A Jóistentől meg ne félj, közel sem olyan vaskalapos ő, mint amilyennek néhány megélhetési vallásos beállítja.

2015. márc. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Na az ilyenek miatt (is) tartom marhaságnak a vallásokat.
2015. márc. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

De bírom az ilyet ha anyukádékkal laksz akkor alkalmazkodj ,ha a magad ura akarsz lakni költözzz el ! Nem biztos ,hogy a vallásos szüleid tiszta otthonukat be akarják mocskolni paráznasággal.Ha ezt nem tiszteled akko legyél a magad ura ,de ne a szüleid nyakán.

Egy 24 éves keresztény lány.

2015. márc. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ferinek a böszmének és a keresztény csajenak hatalmas igazuk van. Mégis úgy lepontozták őket mint állat
2015. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!