Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engednek a barátomnál...

Nem engednek a barátomnál aludni mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 hónapja vagyunk együtt pár hónap és 17 leszek ő pedig 20. Azt se engedik, hogy felmenjek hozzá nem hogy ott aludjak pedig sokszor annyival egyszerű lenne. Persze már párszor voltam fent nála de nem mondhattam el a szüleimnek..és nem értem miért. Ha annyira leakarnánk feküdni nem csak ott alvással történhetne meg. Barátai körömben nem sok mindenkinek van hasonló gondja, és elengedik őket néha a srác alszik a csajnál néha fordítva. Manapság ez már amúgy is olyan gyors lefolyású dolog a többségnél. Segítsetek!
2015. okt. 18. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És mit mondnak, miért nem? Bemutatatd már a srácot otthon?
2015. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Aludj nálam.
2015. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

csak meséltem róla de akkor is félnek, hogy csak ki akar használni megdug aztán ott hagyna.. de akkor miért lennénk együtt ennyi ideje?

nem tudom milyen lépésekkel kéne kezdenem, hogy közelebb kerüljek engedjenek el

2015. okt. 18. 18:37
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Na ne is haragudj meg, de ha annyi eszed van, hogy a 1,5 éves kapcsolatodd alatt egyszer sem mutattad be őt, akkor mi a fenét vársz? Gratulálok...
2015. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
19 hónapja együtt vagytok, de még soha nem volt nálatok, nem mutattad be, és náluk is csak párszor voltál? Ez elég érdekes... Mégis mit csináltatok másfél évig?
2015. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Támogatom a 4-5 válaszolót!
2015. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Én kb egy hónap után mutattam be a barátomat, de már mielőtt összejöttünk, megismerték a szüleim. 3 hónap járás után aludtunk együtt, két hétre rá feküdtünk le először. Ő is bemutatott a szüleinek az elején, sokat voltunk egymásnál. Így tudták, milyen is. Lassan 2,5 éve vagyunk együtt. És hetente alszunk egymásnál.

19L

2015. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy én nagyon konzervatív vagyok, de én sem helyeslem ezt a korán elkezdett nemi életet és együttalvást.
2015. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

25 éves vagyok és én sem támogatnám ezt a fajta életmódot 17 évesen.


Nagyon is tudom, mit jelent 17 évesen kapcsolatban lenni, akkoriban ismertem meg a férjemet. De tudtuk a határainkat...sokszor volt olyan, hogy mondták a szülei, hogy aludjak náluk, én mégis hazamentem, pedig már voltam 19-20 éves. Valamikor eljegyzés környékén aludtam náluk először...


Nem azt mondom, hogy ez a követendő példa, de 17 évesen mindenki aludjon a saját ágyában.

2015. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

A barátnőm szülei se engedték hogy a barátnőm nálam aludjon, és igaz jöhetett ide hozzánk meg el is mehettünk együtt helyekre, de mindig időben otthon kellett lennie ami legkésőbb este 9 óra volt. Mi fél évig csináltuk ezt, én már rég bemutattam őt a szüleimnek nagyon megkedvelték őt már az első pár percben tényleg jó volt idehaza nálunk minden. Én sokszor mondtam a barátnőmnek hogy nyugodtan mutasson be az ő szüleinek nem fogják leharapni a fejem, én magamat fogom adni, ha nekik nem jövök be hát nem akkor sincs nagyobb baj, legfeljebb várunk egy picit mire 18 lesz és befejezi a tanulmányait. Mi éltünk szexuális életet már 2 hónap után, nem használtam ki őt, nem is volt szándékomban de a barátnőm akármennyire is jó viszonyban van szüleivel főleg anyukájával, de apja még engedékenyebb a párkapcsolat témát nem szerették sosem. Persze az apja azért részben örült neki hogy van a lányának valakije aki segíti őt a tanulásban is, mert pár dologban valóban segítettem de akkor is ellenséges volt ő is ameddig nem ismert meg.

Én rávettem barátnőmet hogy mutasson be a szüleinek, nem kell hogy ebédre várjanak meg süssenek főzzenek rám, egyszerűen vigyen haza, állítson a szülei elé hogy én vagyok a barátja, illedelmesen udvariasan ahogyan kell bemutatkozok nekik és ha az első benyomás nem elég meggyőző akkor próbálom picit oda tenni magam ha látom hogy nyitottak valamennyire.

Na most a barátnőm nagy nehezen rávette magát, amikor autóval mentem el érte a suliba akkor hazavittem őt és akkor mondta hogy menjek be mert mindketten otthon vannak. Be is mentem először anyukájával találkoztam mert apja épp máshol volt, akkor bemutatkoztam stb... Ahhoz képest anyukája nagy mosollyal és nagy kedvességgel fogadott, picit meglepődtem mert nem erre számítottam, aztán leültetett az asztalhoz és elkezdtünk beszélgetni, érdeklődő volt, figyelt rám, ő is mondott magáról meg a lányáról dolgokat, aztán jött az apja ő egy picit mogorván mutatkozott be, de megnyugtatott hogy ő alapból a morcos típus meg picit beteg volt akkor, de ennek ellenére vele is nagyon jól elbeszélgettünk, nagyon jól elhülyéskedtünk, és akkor mondta az anyja hogy megöli a lányát hogy egy ilyen átlagos de jó kiállású kora ellenére érett, és határozott de picit félénk barátja van és nem mutatta be eddig. Persze ők tudták hogy a lányuk járt nálunk és megismerte az én családomat, de ők is mondták neki hogy meg akarnak engem ismerni de csak utaltak rá hogy jó lenne ha már ide hozna engem is csak azért hogy végre tudják kivel van együtt a lányuk. Eddig csak képeket láttak rólam de az nem árult el nekik mindent. De mivel hogy megismertük egymást de a barátnőm akkor még nem volt 18 éves akkor mondták nekem a szüleim hogy legközelebb örülnének ha egész napra mennék akár ott is aludhatok,d e töltsek el velük egy családi hétvégét hogy jobban megismerjük egymást, és innentől kezdve a barátnőm is bármikor jöhetett hozzánk akár aludni is, nem volt gond, csak előtte azért szóljon nekik, és ne menjen a suli rovására semmi esetre sem.


Azóta probléma megoldódott, mai napig működik a dolog, igaz már elég régóta vagyunk együtt. A barátnőm leérettségizett és dolgozni ment főállásba ahol a cég beiskolázta őt és esti tagozaton tanul, plusz mellette egymásra is jut időnk. Hétköznap is sokszor alszom náluk főleg amikor délutános műszakból megyek oda hozzájuk mert általában a barátnőm is akkor délutános mikor én így mindig elmegyek érte kocsival és mivel ők közelebb laknak ott alszom náluk, én gyakran dolgozom rövid váltásba hogy egyik nap este végzek másik nap már hajnali 5 kor kelek hogy 6 kor tudjak kezdeni, ez ennyiből hátrány, de tőlük mégis 10 perccel rövidebb az út plusz anyukáját is akkor én viszem be dolgozni mert állást kapott a szomszéd gyárban jobb pénzért persze irodai munkát kapott, és akkor mindig én viszem őt be így elég negyed órával később felkelnie mert nem kell igazodnia a céges buszhoz amivel így is 5:35 re ér be és akkor még szinte semmit nem tud csinálni kb. Szóval a bizalmukat én így nyertem el hogy rávettem a barátnőmet hogy vigyen oda, veszíteni valóm nincs, megölni csak nem fognak, másfelől ha nem kedveltek volna meg akkor vagy próbálkoztam volna tovább, vagy más megoldást találtunk volna ki. de így ezzel elértem hogy minden jó legyen. Anyós jelölttel nagyon jó a viszonyunk ő másabb jellemre mint a lánya, és érdekes módon eléggé egyforma az ízlésünk, meg az alaptermészetünk is eléggé hasonló, de a barátnőm is hasonlóan van neki csak az alaptermészete más egy kicsivel. Após jelölttel is nagyon jól kijövök annak ellenére hogy egy szigorú ember nagyon közvetlen és jó fej, és baromi vicces.

2015. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!