Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h 18évesen sem...

Miért van az h 18évesen sem engednek ott aludni a barátomnál?

Figyelt kérdés
már 1éve együtt vagyunk,és nem engedik hogy ott alugyak!szeretném ha 18éves lányként kezeljenek. micsináljak??kérlek segítsetek!
2009. márc. 23. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Anyukáddal ülj le és nyugodtan beszéld meg vele.:Hogy ha a szex a probléma, akkor mondd el neki, hogy azt nem csak akkor lehet, hogyha ott alszol, hanem máskor is. Meg nagyon odafigyelsz mindenre, védekezés (óvszer vagy tabletta) stb... ha ezt szépen megtudod vele beszélni, akkor látni fogja, hogy éretten gondolkozol, és bízni fog benned. Meg pl tanév alatt csak hétvégén alszol ott, hétközben nem. Azt majd esetleg nyáron....

Én ezt tudnám elképzelni.

2009. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyanebben a cipőben járok én is,mint Te. Anyuék még azt sem tudják,hogy mikor találkozunk, barátomnál vagyunk. Nem néznék jó szemmel, pedig lassan már olyan a kapcsolatunk,mintha együtt élnénk, főz rám,együtt vásárolunk, együtt takarítunk, mint egy kis család. Én is 18 éves vagyok,barátom pedig 24.Feldobtam a témát anyunak,mikor alhatok nála, azt mondta érettségi után....próbáld ezt a fonalat megfogni,addig pedig tanulni,én ezt teszem,és várom az érettségit...:)
2009. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem engednek, és nem a sex miatt.Számtalanszór megbeszéltem a szüleimmel, és tudják hogy van szeexuális ééletünk, az a bajuk, hogy hogy néz ki aza aszülei elött hogy én ott alszom.
2009. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok én is 18 éves vagyok, két éve vagyok együtt a barátommal és nagyon ritkán alhatunk együtt. Nyáron voltunk kettesben nyaralni, de amúgy ezt leszámitva alig volt kb 5 alkalom, hogy együtt alhattunk. Anyám azért nem engedi, mert nem akarja, hogy a 15 éves hugomnak rossz példát mutassak:S

Mikor 16 évesen megmakacsoltam magam és úgy gondoltam, hogy hiába nem engedik, akkor se mehetek haza, képesek voltak este értem jönni:S Ez a szigor most enyhült valamennyire 18 évesen, mostmár akármikor alhatnék nála, de anyám mindig jön azzal, hogy ne csináljunk belőle rendszert a hugom miatt:S Komolyan néha már üvölteni tudnék. Meg kell várni, hogy a hugicám valamelyik barátnőjénél aludjon, bulizni menjen, hogy végre én is élhessek kicsit! Beszéltünk már anyámmal sokszor, hogy mikor lehet majd anélkül, hogy minimálisan is beleszólna, azt mondta egyetem alatt már rámbizza. Végülis már igazán nem kell sokat várni!

2009. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
elsősorban nem anyukámmal van baj,hanem apámmal. mer anyu azt mondja h kérdezzem meg apámat, de őmeg állandóan kiabál velem,de persze indokot nem mondd nekem. amugy egyke vagyok. és nemértem h mérnem tudnak végre ugy kezelni mint egy 18évest és már nagyon kezd elegem lenni.ilyenkor mit tanácsoltok?
2009. márc. 23. 20:36
 6/14 A kérdező kommentje:
meg egy évkor szeretnék ott aludni,mer este ugyis megyünk étterembe,és oda pedig elengednek,és nemértem...:S
2009. márc. 23. 20:45
 7/14 anonim ***** válasza:

En iden leszek 19 es nalunk is ugyanez a helyzet. Mikor megismerkedtunk akkor anyukam mindenfele suket indokkal legvaratlanabb idoben rank nyitott(kopogas nelkul)...annyira felfejlodtunk masfel ev alatt, hogy most is beront, de kicsit ritkabban, es most elnezest ker. Amugy fel sem hozom az ott alvast, mert mindig ugyanazt hajtogatja...nyaron aludtam a baratommal, persze satorozas cimszo alatt, es egyszer mikor buliba mentem, egyszer pedig egy kulfoldi kirandulason (tanar jovoltabol!!!:P) es mind titokban megmagyarazva a korulmenyeket...elhiszem hogy felt(mert senki nem szeretne a lanya eletet kettebe torve latni), csak az a baj, hogy ezzel csak hazugsagba uldoz...pedig megbizhatna bennunk, mert egyikunk sem huligan es nem vagyunk 13 evesek. Bocsi hogy OFF-oltam, de legalabb tudod, nem vagy egyedul.

En kivarom az érettségit, addig nem "csapok" az asztalra...ezt ajanlanam neked is. sok sikert

2009. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál,de nálunk még az sincs hogy felhozhatom magamhoz...én szoktam átmenni de arrolse tudnak...nemtom mibajuk lehet,de már nagyon kezd elegem lenni
2009. márc. 23. 20:52
 9/14 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg, hogy mi lenne ha most feljonne? ismerik a szuleid??? kedvelik? ha nem kedveltesd meg valahogy, hogy lassak nem rossz ember...mert igy nehez lesz:(

(elozo)

2009. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
anyuval már találkozott párszor és anyu bírja őt...de 2hét és 1évesek leszünk,és ottszeretnék aludni, apumnak meg nemtom hogy adjam be
2009. márc. 23. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!