Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h 18évesen sem...

Miért van az h 18évesen sem engednek ott aludni a barátomnál?

Figyelt kérdés
már 1éve együtt vagyunk,és nem engedik hogy ott alugyak!szeretném ha 18éves lányként kezeljenek. micsináljak??kérlek segítsetek!
2009. márc. 23. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor ez baj nálatok, hogy a szüleid alig ismerik őt...közös családi ebédek, délutánok nem voltak még?? A barátod igy vadidegen a szüleidnek, gondolom ezért nem akarják, hogy nála aludj. Egyébként a barátod is megpróbálhat beszélni szüleiddel, a legjobb lenne, ha négyesben beszélnétek meg.

Szerintem egy éves évfordulótokon igazán ott alhatnál, viszont a szüleid részéről is érthető, mivel "vadidegenekhez" én se engedném el a gyerekem egy egész éjszakára.

2009. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mondd meg kerek perec! 1 evesek lesztek es szeretnetek megunnepelni, meg esetleg mondd azt is, hogy a szulei otthon lesznek :D

Sok sikert!

2009. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
76%

Szerintem ha azt akarod hogy a szuleid felnottkent kezeljenek, probald meg bebizonyitani nekik hogy melto vagy ra. Peldaul megtanulhatnal ket mondatot leirni olyan helyesirasi hibak nelkul, amit csak egy hetevesnek lehet elnezni, es igy tobabb..

Tenyleg eleg szigurunak tunnek a szuleid, de kenytelen vagy megprobalni kiegyezni veluk, amig toluk fuggesz.

2009. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem is ugyanez volt a helyzetem. Anyukám jó fej, apu kevésbé ebben a tmában. Mindig azt mondtam apunak,h az egyik barátnőmnél alszom. Vagy megyünk osztálykirándulásra 2 napra. Vagy jönnek cserediákok, akikkel vidékre kell utazni,h orsdzágot lássanak. Akkor még pénzt is kaptam:) Aztán egyszer eléálltam, és mondtam, hogy majd jövök..jöttem másnap délben. Nem szólt rá semmit..beletörődött. Ez 1/2 év együttjárás után volt, 18 éves koromban, most már 4 éve vagyunk együtt. Szóval azóta akkor alszunk együtt, amikor csak akarunk, szóval minden nap:) Kívánom neked is ezt! Ha anyukáddal össze tudtok beszélni, akkor ki lehet cselezni apukád:))

Egy 22 éves menyasszony

2009. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!