Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szuleim nincsenek joban...

A szuleim nincsenek joban nekem meg vannak hullamvolgyeim pl nemtudok mar vagy egy honapja koncentralni hogy tudnek visszazokkeni?

Figyelt kérdés
irhattok tapasztalatokat is
2015. okt. 14. 22:04
 1/6 anonim válasza:
Ismerős a helyzet, nekem sincsenek jóban a szüleim és emiatt sokszor volt rossz kedvem...
2015. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ki kel mozdulni a gondok elöl

kezdj el rendszeresen csoportban sportolni

ez segit a stresszen és a szociális kapcsolataidat is fejleszti ami eltereli a figyelmed

szedj magéziumot és citromfű teát egyél sok halat

minél több uj inger éri az agyad annál kevésbbé foglalnak le az otthoni gondok

minél több új tevékenységebe kezdesz annál jobb

2015. okt. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen heti 3x aerobikozok

2x tancolok

Emellet zongorazok de meg igy se megy semmi

2015. okt. 15. 08:22
 4/6 anonim válasza:
Nekem elváltak a szüleim, 6 éves korom óta folyt a vita és 10 éves voltam, mikor elköltöztünk anyukámmal, úgy tudtam feldolgozni, hogy sok zenét (nem depiset, csak is boldogat!) hallgattam, valamint olyanokat is, amik a talpra állásról (ez már kicsit depisebb) szólnak, én egész jól viseltem, na meg persze mindig a dolgok jó oldalát kell nézni, valamint optimistán gondolkodni. Gondolj arra, hogy pár nap és minden a helyére kerül és hogy NE(!) te érezd rosszul magad a szüleid "hülyesége" miatt, nem éri meg ezért tönkretenni magad, gondolom még tinédzser vagy, neked nem ilyenekkel kell foglalkozni, hanem a jó dolgokra kell koncentrálni. Valamint persze a sportolás is jó ötlet, láttam, hogy írtad, hogy aerobikozol stb., szerintem járj el futni is barátnőkkel, barátokkal, vagy esetleg egyedül, bár ez így nem olyan jó, az jobban oldja a stresszt szerintem. Kitartást! :)
2015. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi az ami nem megy?

a tánc vagy a zongora mozdulj ki a komfort zonádból az segit elterelni a gondolatokat

2015. okt. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A tanulasra nem tudok figyelni igy rosszabak a jegyeim es a tanarokat is zavarja hogy nem vagyok ott fejben
2015. nov. 1. 22:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!