Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ráakar eröltetn...

Mit tegyek, ha ráakar eröltetni a barátom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,barátom 21 éves.Még szűz vagyok,barátom nem,de ő egyfolytában leszeretne feküdni velem.Én úgyérzem még nem merem és nem állok erre készen.Mikor csókolózunk akkor viszont egyre erősebben érzem,hogy leszeretne feküdni velem simogat,leveszi a pólomat,de én ilyenkor abbahagyom,mert egyszerűennem merem.Szerintetek mit tegyek?Barátom már mondta,hogy elege van belőllem,hogy így parázok..

Nos,lehet nem jó kategóriába raktam,ezért elnézést.

17/L


2010. márc. 15. 15:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, már kezdettől fogva tudta a pasid, hogy szűz és kiskorú vagy, számíthatott volna erre.
2010. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Fiatal korú, nem kiskorú:P Nem ugyanaz a kettő:)


K.

2010. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor fiatal:D
2010. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%

Hát én már nem vagyok mai csirke de még emlékszem én mit csináltam. Kirúgtam úgy hogy a lába se érte a földet. Ha nem elég türelmes akkor meg se érdemel. Pár hónap mulva megismerkedtem egy másik fiúval aki több mint másfél évet vért és soha nem hozta szóba és nem erőszakoskodott kivárt és meglett a jutalma.

2010. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha a barátod igazán szeretne, akkor inkább azon lenne hogy minél jobban kivívja a bizalmadat, ahelyett hogy olyat mondana neked h elege van belőled h így parázol meg ilyenek, ha nem tisztel és becsül téged annyira, h megértse h neked így nem megy, akkor felesleges ezt tovább csinálni. Hogy jöttetek össze? Szerelmes lettél belé? Ő beléd?
2010. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Ő kezdett el udvarolni,egy közös barátomon ismerkedtünk meg,elhívott egyszer randira,aztán még vagy 6-ra és összejöttünk.Én nagyon szeretem őt,de néha úgy gondolom ő nem szeret engem

2010. márc. 16. 14:41
 27/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez látszik is, hogy nem szeret. Hagyd ott, ha jót akarsz magadnak. Most biztos nem hiszed el amit most írok, meg hülyének fogsz tartani, de nem szereted te sem igazán. 2 hónap alatt nemhogy megszeretni nem lehet valakit, még megismerni sem. A kettő pedig nagyon szorosan összefügg. A másik meg ha tiszta szívből szeretnéd, nem gondolkoznál azon, hogy lefeküdj-e vele. Hidd el később, egy következő kapcsolatban amiben tényleg boldog és szerelmes leszel erre te is rá fogsz jönni. Most még nem, majd akkor.
2010. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Még a barátod? majd írj légyszi:D
2010. márc. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!