Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ráakar eröltetn...

Mit tegyek, ha ráakar eröltetni a barátom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,barátom 21 éves.Még szűz vagyok,barátom nem,de ő egyfolytában leszeretne feküdni velem.Én úgyérzem még nem merem és nem állok erre készen.Mikor csókolózunk akkor viszont egyre erősebben érzem,hogy leszeretne feküdni velem simogat,leveszi a pólomat,de én ilyenkor abbahagyom,mert egyszerűennem merem.Szerintetek mit tegyek?Barátom már mondta,hogy elege van belőllem,hogy így parázok..

Nos,lehet nem jó kategóriába raktam,ezért elnézést.

17/L


2010. márc. 15. 15:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Amíg te nem érzed magadat késznek arra, hogy lefeküdj vele, addig ne tedd meg semmiképpen, mert megbánod. Ha ő rád akarja erőltetni és azt mondja, hogy elege van abból, hogy te nem szeretnél vele együtt lenni, akkor ő nem szeret igazán téged és valószínűleg csak a szexre megy. Mondd meg neki, hogy majd ha te késznek érzed magadat arra, hogy lefeküdjetek, meg fog történni. Legyen türelmes.
2010. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Mióta vagytok együtt??
2010. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1.válaszolo: Köszi a választ.

2.válaszolo: 2honapja

2010. márc. 15. 15:57
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Ne legyen igazam , de te csak egy skalp vagy neki , ha ennyire le akar fektetni . Felnőtt emberként ( tudom ez más kategória ) 23 évesen jött egy óriási szerelem , egy csók után összeköltöztünk és egy hét után tötrént meg az első igazi együttlét ! Akkor jött el az ideje több ok miatt is .
2010. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 2 hónapja vagytok együtt és már most ezt mondja neked akkor minél hamarabb szakíts vele, mert csak a szexre megy az a pasi, és gondolom, nem akarod hogy az első szex után otthagyjon?! Az ilyen nem érdemel meg 1 nőt sem kivétel a szajhákat... Találsz magadhoz illő rendes pasit majd, csak idő kérdése.

Abban se vagyok biztos, hogy nem keresett e már szexre másik csajt. Ez a tipikus "lyuk-lyuk csak más a körités"!!!

Ne hagyd, hogy kihasználjanak!!! 28/FF

2010. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Képes ilyet mondani, hogy elege van belőled? Azért 2 hónap nem az az idő, ami után ilyet szokás mondani, sőt ilyet egyáltalán nem szabadna mondani. 21 évesen lehetne annyi esze, hogy nem viselkedik így. Ameddig nem állsz rá készen ne tedd meg, hidd el, megbánnád.

Barátnőm 3 hónap után volt együtt először a párjával, aki még aznap is megkérdezte tőle, hogy biztosan készen áll-e rá. Ezt hívják úri embernek. Egyszer sem siettette, soha nem tett erre utaló jelzéseket, nem tett olyat, ami kellemetlen helyzetbe hozta. Már a házasságot tervezik, 6 éve vannak együtt. Nem hiszem, hogy a párodnak is hasonlóak a szándékai.

2010. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, ebből nem lesz szerelem a részéről. Még az elején vagytok és már így beszél veled. Ha meg teszed amit mond, akkor azon kapod magad, hogy ő dobott ki, mert megunta.
2010. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után egy 17 éves szűz lánynál elege van? Akkor menjen az utcasarokra, ott bárkit megkap 5 perc után...
2010. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mellékesen jó azt olvasni,hogy 17 évesen még nem szeretnél szexelni.Már a 13-14 évesektől is azt hallani,hogy kivel,mikor,mit csinálnak.Borzasztó,szerintem.Ez a pasi valóban nem érdemel meg Téged,keress mást!
2010. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nekem anno az volt a mottóm, hogy amíg azt érzem egy kicsit is, hogy NEM, akkor addig nem megyek bele. Az én első barátom is egy feljebb megemlített tisztességes pasi volt, 3 hónap után is megkérdezte, hogy tutira akarom-e, és még így is csalódás volt az első. Több, mint 2 évig jártunk, el akartuk jegyezni egymást, de aztán nem jött össze. Nem hiszem, hogy ez a srác megérdemelné, hogy odaad magad neki, és te meg nem érdemelnéd meg, hogy 1-2 szex után összetörjék nem csak a szíved, de a lelkedet is teljesen. Nem szűzként is nagyon fáj, amikor szembesül az ember azzal, hogy kihasználták. Óvd meg magad ettől kérlek! Neked drukkolok!

És ha itt mndenki ezt írja- idősebbek vagyunk, tapasztaltunk gondolom ilyesmit, azért is,- akkor talán elgondolkozhatsz, hogy ez az egész tényleg csak egyféle irányba juthat.. kívülállók vagyunk, mást látunk, mint a szituban lévő, de valahogy mégis mindannyian ugyanazt..

kitartás! mindenki a legjobbat érdemli! ez nem tűnik annak:S

2010. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!