Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja ezt az egész család?

Miért akarja ezt az egész család?

Figyelt kérdés

Mindig mondjàk, hogy szívjak már cigit, igyak sört. De én mindig mondom, hogy NEM! Cigivel tönkreteszem a tüdőmet, rákos leszek, SEMMI ÉRTELME! Alkohollal ugyancsak a májamat teszem tönkre, az agyamat, SEMMI ÉRTELME. Meg mindig mondjàk, hogy "ez az élet rendje"! a ciginek màr a szagát is utàlom! Szerintem nekem nem ajànlatos olyan lennem mint ők.


14/F



2015. szept. 30. 20:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es, Babám!

Beleszívtam egy cigibe. Nem tetszett, így nem dohányzom. Sőt, rúgtam is be, egyik barátnőmmel, úgy, hogy másnap családi ebéd volt, és mindenki azzal szivatott, hogy miért nem eszek "mégegykis ilyetolyat". Mivel szorult belém egy szemernyi intelligencia, kénytelen voltam beismerni, hogy a helyzet eléggé groteszk, és így megtalálni benne a humorforrást.

A tesóm pedig otthon próbálta ki az italt, és másnap tudod, mi volt? Szombat. A te családod is jót akart, hogy egy picit, legalább három percre húzd ki azt a nyomorult karót az ánuszodból, amit valamiért lenyeltél.


Kérdező, ne haragudj az offtopicért.

2015. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!