Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja ezt az egész család?

Miért akarja ezt az egész család?

Figyelt kérdés

Mindig mondjàk, hogy szívjak már cigit, igyak sört. De én mindig mondom, hogy NEM! Cigivel tönkreteszem a tüdőmet, rákos leszek, SEMMI ÉRTELME! Alkohollal ugyancsak a májamat teszem tönkre, az agyamat, SEMMI ÉRTELME. Meg mindig mondjàk, hogy "ez az élet rendje"! a ciginek màr a szagát is utàlom! Szerintem nekem nem ajànlatos olyan lennem mint ők.


14/F



2015. szept. 30. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen igazad van,ne engedj a nyomásnak!!!!

Tanulj rendesen,ahogy teheted húzz el koleszba otthonról,aztán költözz,amint tudsz,a szüleid nem normálisak!

2015. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Kilógsz a sorból.
2015. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem írta a kérdező, hogy a szülei mondjàk ezt neki... Gondolom (azaz erősen remélem, hogy tényleg nem!) helyesen teszed, hogy NEM-et mondasz, főleg 14 évesen. Fejlődő szervezeted van, bőven ráérsz még a sörözgetéssel, akárki akármit mond..
2015. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Bocsánat, elkalandoztam, mert a fő kérdésben szerepel, hogy a családod akarja ezt. Ne hallgass rájuk!
2015. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Troll:D


Ha ennyire hülyék lennének a szüleid, akkor azért nem beszélnének rá, mert az pénzbe kerül, nem futja a segélyből.:D

2015. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
A cigi tényleg káros, de egy nagy tányér babgulyás után egy üveg sör jót tesz az emésztésnek.
2015. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamu szagot érzek. Ha mégse kamu, akkor ne engedj a kísértésnek :D
2015. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kommentem miért tűnt el innen? Egy hangyányi káromkodás se volt benne, az viszont jogos volt, amit írtam : A kérdés TROLL!
2015. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az öcsém 15, és én rúgattam be illetve szívattam el vele az első cigijét, hogy tudja, hogy milyen, és otthon biztonságos körülmények között (ott volt apukánk is) próbálja ki először. Nem jött be neki, hál' Istennek. De szerintem nem lehet igazán nemet mondani semmire, amit nem próbáltál (nyilván bizonyos keretek között... embert még nem öltem pl.), mert akkor az csak álszentség. Belőled csak egy van, úgyse leszel olyan, mint ők, viszont gazdagodsz egy tapasztalattal, és egy szál cigitől nem lesz tüdőrákod...

/ez is egy nézőpont, lehet lepontozni/

2015. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"De szerintem nem lehet igazán nemet mondani semmire, amit nem próbáltál, mert akkor az csak álszentség"


Igen, még jó hogy lehet lepontozni, le is leszel. Pont hogy ez a Raszputyin-mentalitás az egyik lehető legállszentebb és legkárosabb hozzáállásmód.

Mi a fsznak bmeg felpróbálni a bűnt és a káros dolgokat; Nem elég tán, hogy eredendően vannak, még csinálni is kell ezt, amit az a sëgg ruszki "szerzetes" kitalált?


Szívj bele csak Te a cigibe, és mindjárt tapasztalni fogod azt, milyen, amikor 3 slukktól egyből jól fogod magad érezni passzívan szívva a dohányosok körében...

Én tapasztaltam... meg azt is, milyen az, amikor a Graz-i nyári kiránduláson a saját szüleid rugatnak be először, és másnap szédelegve kóvájogsz a reneszánsz festmények előtt, amikben más józan ember csodálattal gyönyörködik.

Ja, tapasztalat.... szerintetek megérte..... Nem lesztek Ti semmi ilyen "tapasztalattal" gazdagabbak, ellenben olyan emlékkel igen, hogy milyen kínos másnaposan szépművészeti kiállításra menni, szeretni a dohányfüstöt, meg idegen országban bunkó megjegyzéseket ordítozni.


Szerinted ez kell az öcsédnek?? Nem az inkább, hogy megadd neki a késztetést, hogy EGYSZER SE próbálja ki?!

2015. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!