Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A Volt barátnőm...

Mit csináljak? A Volt barátnőm 18 éves én meg 22! 1,5 évig voltunk együtt, szeptemberbe szakítottam vele! Munkámból kifolyólag muszáj volt, hogy biztos legyek benne hogy neki nem esik semmi baja!

Figyelt kérdés
Ezt akkor nem mondhattam el még neki se hogy miért szakítok vele!A probléma megoldódott!Ki akartam vele békülni,de van neki más már!Alkalmanként találkozgattunk,majd elküldött hogy inkább vele és nem velem!Tudom jól hogy szerelmes belém,de mégis mással van!A szülei is ellenzik és csaknem tiltják tőlem mert szerintük én megcsaltam őt meg (holott egyszer se soha) meg szerintük én egy "sötét életű" figura vagyok!Utál az egész család,és félnek tőlem!A lányt a másik srác csak kihasználja meg átveri!Mit csináljak hogy,hogy szerezhetném vissza őt,és hogy békíthetném meg a családját?Már nagyon sok mindent próbáltam higgyétek el!Légyszi csak normális válaszok!Köszi!
2010. márc. 14. 17:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudsz mit tenni, ez van. Tök mindegy, szeret-e még van nem, egy a lényeg, nem veled akar lenni, hanem mással. Az ő döntése, és majd viseli a következményeit, ha a másik átveri.


Egyébként te is átverted, akkor is, ha jóindulatból tetted. Az élet nem romantikus mesevilág, ahol ezt értékelik. Akárhogyan próbálod szépíteni, nem voltál vele őszinte. Mi garantálná számára, hogy ez nem fog megismétlődni? Az, hogy megígéred neki? Ugye te sem gondolod, hogy ez hihető?

2010. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

32/L vagyok megint.:D

Szerintem ne add fel!Udvarolj.Ha tényleg szereted és egy kicsit is úgy érzed,hogy a lánynál sem múltak még el az érzelmek akkor mindent bele.Virágok csokik ilyesmi csak ne vidd túlzásba!Apróságokat vegyél neki gyémántot még ne.:)

Sok sikert!

2010. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
32/L csak az a baj hogy már december óta próbálkozok!Ez idő alatt ki is békültünk kb. 2 hét erejéig!Minden jó is volt ez idő alatt,és mégis lepattintott!Ezt nem értem csak hogy miért teszi!Mikor összefutunk az utcán és beszélünk akkor is végigsírja az egészet,meg azt bizonygatja hogy mennyire szeret,állandóan keres mikor meg rákérdezek hogy mit akar akkor meg azt mondja hogy engem meg velem akar lenni!Mikor meg feldobom a kérdést hogy miért nem akkor meg azt mondja nem tudja!Nem értem!
2010. márc. 14. 20:10
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem fél.

Azért ha belegondolsz ez nagyon komoly dolog hisz az élete forgott veszélyben még ha ezt utólag is tudta meg és nem tudod garantálni,hogy ez nem fog még egyszer előfordulni.Hisz nem tudsz mindig mellette lenni.Szeret de lehet,hogy nem tud nyugodt szívvel veled lenni ez miatt.Lehet,hogy ez a baj.

Még "csak" 18 éves.Nem gyerek már de nem is felnőtt.

Mond meg neki,hogy eleged van a bizonytalanságból és mondja meg egyenesen,hogy mi a pálya.Hogy miért nem akar.Ne hagyd,hogy mellé beszéljen hanem egyenesen az igazat.Lehet,hogy sajnos fájni fog amit mond majd de megtudod ,hogy megéri e várni rá.

Persze jól is elsülhet a dolog:)

Remélem az utóbbi lesz!


32/L

2010. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!