Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A Volt barátnőm...

Mit csináljak? A Volt barátnőm 18 éves én meg 22! 1,5 évig voltunk együtt, szeptemberbe szakítottam vele! Munkámból kifolyólag muszáj volt, hogy biztos legyek benne hogy neki nem esik semmi baja!

Figyelt kérdés
Ezt akkor nem mondhattam el még neki se hogy miért szakítok vele!A probléma megoldódott!Ki akartam vele békülni,de van neki más már!Alkalmanként találkozgattunk,majd elküldött hogy inkább vele és nem velem!Tudom jól hogy szerelmes belém,de mégis mással van!A szülei is ellenzik és csaknem tiltják tőlem mert szerintük én megcsaltam őt meg (holott egyszer se soha) meg szerintük én egy "sötét életű" figura vagyok!Utál az egész család,és félnek tőlem!A lányt a másik srác csak kihasználja meg átveri!Mit csináljak hogy,hogy szerezhetném vissza őt,és hogy békíthetném meg a családját?Már nagyon sok mindent próbáltam higgyétek el!Légyszi csak normális válaszok!Köszi!
2010. márc. 14. 17:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Lehet ,hogy már mégsem szeret mégha te úgy is gondolod hogy igen.Elég nagy csalódás ha 1,5év után a szerelmed így eltünik okok nélkül otthagy.Mégha alapos okod is volt nem elmondani az okot ő haragudhat rád.
2010. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%

Akkor a szülőknek igazuk van..Mégiscsak "rossz" embere vagy,és sötét ügyeid vannak..Ha valaki becsületes,azt nem akarják megölni...

Szerintem is hagyd a lányt.Ha szerelmes lenne beléd akkor téged választott volna,de nem téged választott.vagyis....

2010. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
A családja egészen addig elfogadott amíg nem szakítottam vele!Tisztába voltak vele a kezdetektől fogva hogy kivagyok és mivel foglalkozok!Egy táncos zenés pénznyerős helyen vagyok viselkedéskordinátor,és mások kölcsönadott pénzét szerzem vissza!Szerintem ez nem olyan nagy bűn!ja és melette van erendes munkám!
2010. márc. 14. 17:54
 14/24 anonim ***** válasza:
22%

De szeretnék egy ilyen havert mint te! :)

Am meg az ilyen "sötét alakok" mint te (bocs) sokkal megbízhatóbbak a magánéletben mint egy olyan aki nem az éjszakában van.Ha nem futtatsz nőket akkor a csaj buta,hogy nem ment vissza hozzád!Én vissza mentem volna!:)


32/L

2010. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%
Már megbocsáss...ok nélkül senkit sem akarnak kinyírni. Ne akard ezt senkinek se bebeszélni. Valamit biztos, hogy tettél, hogy ilyet akartak tenni velled. Ki akarna egy ilyen emberrel lenni?
2010. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a rossz fiúk jönnek be,de ha ezért kidobtál volna lehet nem megyek vissza hozzád,hisz a te problémád az én problémám is. és nem hiszem hogy megöltek volna mindkettőtőket. senki nem olyan hülye hogy üljön. elkellett volna neki mondani hogy szereted de nem akarod veszélybe sodorni és elmondani mi a helyzet és nem tudtok annyit együtt lenni. az őszinteség nagyon fontos. lehet másként állna most hozzád.
2010. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%
Akkor ilyen verőember vagy? ha nem adnak pénzt akkor ütsz? Amúgy szerintem haggyál fel ezzel a munkával és keress tiszteséges munkát.
2010. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy már kérdezték, nem olvastam el minden választ. De miért akartak megölni (nem kell leírni, hanem akarod)? Viszont azon elgondolkoznék, hogy ha meg akartak ölni, akkor annak valami oka is van. Szóval mégsem vagy olyan ártatlan bárány? Nekem kb. ez futna végig a fejemen, és ha szakítanék is az exed helyében a jelenlegivel, nem hiszem, hogy visszamennék hozzád.

Meg aztán ha pl. mégis és aztán esküvő meg minden, jönne a baba, majd megint valaki meg akarna ölni, akkor terhesen elhagynád? Oké, tudom azért, mert félted, csak ez így nem élet!

2010. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Én egy szóval se mondtam hogy ok nélkül akartak elrendezni!

32/L nem futtatok nőket,nem vagyok kapcsolatba droggal meg egyéb ilyen finomságokkal!Én csak egy egyszerű ember vagyok aki nem szeretne egy koszos gyárba megrohadni és aki a családjának megszeretne adni mindent!A lány és a kedves családja pedig igen sokat köszönhet nekem,mert elég sokat segítettem rajtuk!Erre meg megpróbálnak megalázni köszönet képen!

2010. márc. 14. 19:13
 20/24 A kérdező kommentje:
Leírom mert név nélkül vagyok!Rossz embertől kértem vissza egy másik ember tulajdonát!Az uriember meg sajnos nem szarral gurigázik!
2010. márc. 14. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!