Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A Volt barátnőm...

Mit csináljak? A Volt barátnőm 18 éves én meg 22! 1,5 évig voltunk együtt, szeptemberbe szakítottam vele! Munkámból kifolyólag muszáj volt, hogy biztos legyek benne hogy neki nem esik semmi baja!

Figyelt kérdés
Ezt akkor nem mondhattam el még neki se hogy miért szakítok vele!A probléma megoldódott!Ki akartam vele békülni,de van neki más már!Alkalmanként találkozgattunk,majd elküldött hogy inkább vele és nem velem!Tudom jól hogy szerelmes belém,de mégis mással van!A szülei is ellenzik és csaknem tiltják tőlem mert szerintük én megcsaltam őt meg (holott egyszer se soha) meg szerintük én egy "sötét életű" figura vagyok!Utál az egész család,és félnek tőlem!A lányt a másik srác csak kihasználja meg átveri!Mit csináljak hogy,hogy szerezhetném vissza őt,és hogy békíthetném meg a családját?Már nagyon sok mindent próbáltam higgyétek el!Légyszi csak normális válaszok!Köszi!
2010. márc. 14. 17:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Ha te hagytad ott és nem mondtad meg neki, hogy miért, akkor hogy várod el töle, hogy most minden úgy folytatódojon, mintha misem történt volna, különösen, ha neki már más barátja van. Miért lenne beléd szerelmes, ha mással van együtt - szerintem elég beképzeltség töled ezt gondolni.


Felejtsd el és jegyezd meg a jövöre nézve, hogy ha valakit otthagysz, az nem fog rád várni, a legtöbben a szakitást komolyan veszik.

2010. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

ad1: miért nem mondtad el neki, miért szakítottál vele? mondtál neki egyáltalán akármilyen indokot?

ad2: szerintem hagyd. majd ha a másik otthagyja, meg kihasználja, akkor majd rájön. már ha csak ki akarja használni, és nem csak te érzed így (egyébként ismerős az érzés amikor a volt barátomnak új barátnője lett, én is biztos voltam benne, hogy csak szórakozik vele a csaj, biztos nem szereti úgy, mint én, stb. ennek két éve, azóta együtt vannak - és én is túl vagyok rajta).

2010. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Elöször is biztos hogy szerelmes még beléd?mert ha inkább a másik pasit választotta,akkor ez nem tuti.mi lenne ha mindent öszintén elmondanál neki,és hogy öt nem akartad bajba sodorni,meg stb stb..és ha a család fél töled,az meg sztem nem ok nélkül van.jól gondolom?

azt hogy öt átveri a csávó,neked úgysem hiszi majd el,neki kell rájönnie..

(Zsoka)

2010. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Én sem hiszem, hogy visszafogadnálak. Gondolj bele: te hagytad ott és nem mondtad meg az okot. Joggal hihetik azt, hogy volt valaki más, csak vele nem működött a dolog és most azért akarsz visszamenni hozzá. Miféle munka lehet az, amitől neki baja eshetne? Lehet, hogy tényleg van benne valami, hogy sötét múltad van? Most mit vársz tőle? Talán egyedül kellett volna mraradnia? Most van egy stabil kapcsolata, amit tönkre akarsz tennoi. Ne légy önző, hagyd, hogy boldog legyen.
2010. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Honnan tudod hogy szerelmes beléd megkérdezte tőled? Persze a családtagokat is meglehet érteni hogy nem akarják a lányukat oda adni egy alvilági figurának.. Lehet megkéne váltzonod? tisztességes munka.. és akkor megnyered a szüleit lehet akkor már más szemmel fognak rádtekinteni. Kezdjél el normálisabb életett élni változzál.. Lánynak is bizonyíts hogy megváltozztál teljese mértékben.
2010. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mert mit mondhattam volna neki?"Bocs kicsim engem ki akar nyírni egy gonosz bácsi,és ha megtalál engem akkor téged is megfog és téged se fog kímélni"Azért ezt nem mondhattam meg neki!Szakításkor azt mondtam neki hogy időre van szükségem meg össze kell szednem magam!Az hogy szeret még az nem beképzeltség nem én találtam ki!Ez tény!Volt rá bizonyítékom hogy megcsalja a srác,el is mondta neki,és mégis vele van!
2010. márc. 14. 17:24
 7/24 A kérdező kommentje:
Ja és azóta tisztába van vele mi miért történt és azt mondta megérti és megbocsátott érte!
2010. márc. 14. 17:25
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha mégis vele van akkor egy buta lány. Nem mintha hozzád visszamennék a helyébe, inkább egy normális pasi kéne neki, aki nem te vagy és nem is a mostani pasija. Hagyd békén, ez a legjobb amit tehetsz.
2010. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Mit csináljak? -- tedd el ezt az írásodat, és majd 23 év múlva vedd elő! (Már csak hogy megválaszolhasd magadnak.)


Magyarán: nőj fel!

2010. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg sötét alaknak tűnsz, már megbocsáss... Én sem fogadnálak vissza, és tökéletesen megértem a családja ellenszenvét.
2010. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!