Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mostohahúga miért nem...

A párom mostohahúga miért nem kíváncsi a babánkra?

Figyelt kérdés
A párommal gyerekünk született, de akárhányszor megyünk apósékhoz, a párom mostohahúga elmegy otthonról. Ő 16 éves, és azt mondja nem kíváncsi a babánkra és nem is szereti őket. Tehetünk valamit?
2015. szept. 27. 14:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
79%

16 éves voltam, mikor megszületett az unokahúgom, hát bromira nem érdekelt. A kislánnyal nem volt gondom, de az, hogy ELVÁRTÁK, hogy gügyögjek neki, meg legyek elájulva... MIÉRT?!

Fel nem foghattam már akkor sem, miért kell lemenni infantilisba, csak, mert baba, és miért ő a világ közepe mindenkinek?

Féltékeny nem voltam, csak rhadt zavarban, nem tudtam, mit kezdjek vele, és frusztrált, hogy árgus szemmel figyelték, hogy viszonyulok hozzá, és lebsztak, mondván, mert nem csinálok majmot magamból, nem szeretem őt, és mlyen szmét vagyok.


Az unokahúgod is így lehet vele, ezért inkább kerüli a szitut, plusz a saját babád neked nagy szám, másnak kevésbé, és ez nem sértés, vagy utálat.

2015. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Kamasz! A 14 éves öcsémet se érdekli a kislányom..

A nagyobb gondom az,hogy a 25 éves sogornomet se,aki édes testvére a férjemnek :D szóval áterzem :D

2015. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!