Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem?

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
A férjem és anyukám nincs valami jó viszonyban. Sokat dolgozik éjjel az anyukám,hajnalban haza ér alszik és kb 3 óra múlva megy is vissza dolgozni. 4 től gajnali 3 ig dolgozik. Ezért nem nagyon tud átjönni a gyerekekhez. Ezt a férjem megjegyezte hogy azért néha átjöhetne anyum. 7 napból 6 ot dolgozik. A szabadnapjain át szokott jönni esetleg elviszi a lányomat. A férjem mondta hogy nem viheti el ha látni akarja jöjjön át. Tegnap elment dolgozni a férjem majd csak ma estefele ér haza. Viszont én megengedtem hogy elvigyék tegnap vásárolni és ma reggel is jött érte, hogy átvigye magukhoz. Ezt persze nem mondom el férjemnek, nem szeretnék vitát. Most olyan lelki ismeretfurdalásom van hogy "átverem". De nekem is szükségem van egy kis nyugira mert 24 órából 24 et velem van.( férjem iszonyatosan sokat dolgozik) mellette van egy 4,5 hónapos fiam is. A lányom 2 éves imádja a nagyit. Ti hogy cselekedtetek volna? Jól jön egy kis "szabi" délelőttre. Így a fiammal is normálisabban tudok foglalkozni és a lakást is nyugisan rendbe tudom tenni. Ti is ezt csináltátok volna?
2015. szept. 24. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha anyám ennyit dolgozna,nem passzolnám le hozzá a gyereket.Ha már megszülted,ráadásul kettőt is,tudtad mivel jár,akkor legyél velük te.
2015. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elmondom, hogy ő jött érte hogy elvigye nem én passzoltam le. De köszi de nem ez volt a kérdés.
2015. szept. 24. 09:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Férjed miért nem engedi,hogy elvigye?
2015. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
jol tetted..de a férjeddel vannak bajok...mi az, hogy o szab feltételeket, hogy a te édesanyád, mikor, hogyan láthatja (mikor viheti el) a gyereketeket..?
2015. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem szokott ilyen lenni csak most összevesztek és ez jött rá. Kb 1 hétig fog ez nála tartani és vége.
2015. szept. 24. 09:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt jól teszed, hogy nem tiltod a nagyitól a lányodat, ha tényleg ennyit dolgozik, a szabadnapján meg keresi az unokája társaságát, akkor nem értem a férjed problémáját, valószínűleg nem csak ennyiből áll a történet, és más oka is van, hogy nem bírja anyukádat.


Az viszont nagy hiba, hogy hazudsz a férjednek egy ilyen fontos kérdésben, egy jól működő házasságba ilyen játszmák nem férnek bele, többet árt, mint használ.


Nyugodtan állj ki anyukád mellett a férjeddel szemben, nem kell veszekedni, de kommunikálni nagyon fontos. Erről (is) szól a gyerekvállalás: sokszor ütköznek a vélemények és álláspontok, de mindent meg lehet beszélni, egymást meghallgatni, és a gyerek (nem saját sérelmeink!) szempontjából a legjobb döntést hozni - KÖZÖSEN.

2015. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A férjed milyen oknál fogva nem szereti anyukádat?

Ha őt megpuhitod, nem kell attól félj a jövőben hogy átvered. Mert igenis, ez annak nevezhető, és lehet ebből ha kiderül nagyobb vita lesz, mintha szóltál volna.

Lényegében a nagymamájukkal is kell legyen, ezt a férjed nem tilthatja meg.

De beszéljétek ezt meg jobban, ebből még a jövőben nagy gondok lehetnek. :)

2015. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert férjed és anyukád között perpill mosolyszünet van nem a gyereken kell kitölteni vagy jobban mondva felhasználni.Ez nagyon nem fer tőle.
2015. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Sokat dolgozik éjjel az anyukám,hajnalban haza ér alszik és kb 3 óra múlva megy is vissza dolgozni. 4 től gajnali 3 ig dolgozik. 7 napból 6 ot dolgozik"


"a férjem megjegyezte hogy azért néha átjöhetne anyum.

A férjem mondta hogy nem viheti el ha látni akarja jöjjön át."


Klassz férjet választottál, gratulálok. Tehát anyukád majd' megszakad a munkában, duplaannyi idősen, mint ti, de őurasága azért elvárja és be is osztja, hogy milyen módon unokázhat az egyetlen pihenőnapján.


Az már csak hab a tortán, hogy azt is leszarja, hogy neked hogyan lenne könnyebb a két kicsivel. Te pedig cserébe titkolódzol, mártírkodsz és sunnyogsz... csak egyet nem értek: két ilyen önző, gyerekfejjel gondolkodó ember honnan gondolta, hogy alkalmasak a gyerekvállalásra?

2015. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó marhára nem ez volt a kérdés. Bem gyerek fejjel gondolkodunk ez a mi dolgunk. Az volt a kérdés, hogy mi mit tennétek, hogy csináltátok volna? Marhára bírom hogy feltesz valaki egy kérdést és teljesen másba kötnek bele.
2015. szept. 24. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!