Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjhez mennétek 45 évesen?

Férjhez mennétek 45 évesen?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 20:09
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Nincsenek gyermekeim, pont akkor terveztük a babát, amikor a tragédia történt. Nem tudom miért vagyok bizonytalan, nem tudom magamnak sem megmagyarázni. Talán tudatalatt a férjem miatt, nem tudom...
2015. szept. 23. 22:57
 32/43 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne? Nem áll meg az élet 40 felett, még 60 felett sem. Volt osztálytársam apukája 53 évesen vette feleségül a 41 éves párját és utána született még a két lányuk.
2015. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
80%

Megértem a bizonytalanságodat. 10 éve vesztettem el a férjem (szintén balesetben), még mindig nem sikerült túllépnem ezen teljesen.

Ha szereted, ne legyen emiatt lelkiismeretfurdalásod, senki nem várhatja el tőled, hogy örök időkig gyászolj. Kezdjetek összeköltözéssel, aztán meglátod, hogy alakul, valószínűleg minden oké lesz. Szerintem a párod is megérti, hogy fokozatosságra van szükséged az új elköteleződés során. Aztán majd jöhet az esküvő is, ha már teljesen készen állsz rá.:-)

2015. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
74%

A válaszok elolvasása nélkül:

Persze!


Miért ne lenne jogod újra boldogságra, egy esküvel megpecsételt örömteli, komoly, elkötelezett kapcsolatra? Fogadd részvétem a férjed miatt, és jókívánságaim a jövőre!

2015. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
70%
Ha szereted a párod, mondj igent. A múltat nem tudod visszahozni. Ne mondj le a boldogságodról.
2015. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
75%
azt írod, nem éltek együtt. akkor jó vicc, hogy bizonytalan vagy, ha egy éve ismersz valakit, és még együtt sem élsz vele. én sem mernék igent mondani.
2015. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. szept. 24. 00:01
 38/43 anonim ***** válasza:
82%

Kik pontozták le a #35 válaszom? Idétlen tinik? 45 éves csak a kérdező, mindenkinek joga van a boldogsághoz, nem csak 45, hanem 65 éves korban is.

Nem csak 30 éves korig van élet, üzenem a sok beszűkültnek!!!!

2015. szept. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
36%

A házasság nem életkor kérdése. Ahogy olvastam a kommentjeidet, talán nem is a korod a legfontosabb tényező.


Ha meg akarja kérni a kezedet, az azt jelenti, hogy a kapcsolatotokat véglegesnek tekinti, benned találta meg azt, akivel élni szeretne élete végéig. Valószínűleg nincsenek kétségei.

Ha neked vannak, akkor magadban tisztázd, hogy mik azok, meg tudod-e oldani ezeket.

Régebben is csak esküvő után éltek együtt az emberek. Sok is köztük a boldogtalan meg a szenvedő mártír. Ha igent is mondasz, azért szerintem nem árt házasság előtt együtt is élni, alaposan kiismerni egymást. Ebben az életkorban már a meglévő egzisztencia "közösítése" is fontos kérdés.


Én 10 évig éltem valakivel házasság nélkül. Mindenünk közös volt, 5 évig civakodtunk rajta. Érzelmileg és anyagilag is megsínylettem.

Később lett egy komoly kapcsolatom, 37 évesen házasodtunk össze. A "vagyonegyesítés" a gyerekünk születésekor történt meg.

2015. szept. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne?

A férjem nagyapja 55 volt a 2. Házasságánál a 3.-nál 72


(Sajnos 2 feleségét temette el)


Egyébként 45 évesen még baromi fiatal vagy... És ezt 28 évesen is mondom

2015. szept. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!