Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Normális ez?...

Velem van a baj? Normális ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Cigizek (egy doboz 2-3 tart), energia italt iszom. Anyám mindig veszekszik emiatt velem. A múltkor injekciós tűt talált nálam, mert mindig kutakodik nálam. Nem hitte el, hogy egyik osztálytársamnak szúrtam vele fülbevalót. Viszont vagdosom magam, ha valami 'baj' van, mert így nyugszom meg. Ma emiatt veszett össze velem, hogy milyen balhés gyerek vagyok, és nem lesz belőlem semmi. Ez mért jelentené azt? Suliban nem olyan rossz az átlagom (4.0), nem vagyok rossz magatartású, nem lógok, mégis anyám olyanokat vágott a fejemhez, amivel óriásira megbántott. Elvette a pénzemet, örök életnyi szobafogságot kaptam, és azt mondta, ne is álmodjak zsebpénzről. Tudom, le kellene ülni dumálni vele, de nem ért meg, mert 'mindig neki van igaza'. Apámat is sikerült ellenem szerveznie, szal minden, amit csinálok az rossz, és belém kötnek. Utálom, hogy nem lehet velük semmit megbeszélni normálisan velük, de nyilván velem van a baj...16L
2010. márc. 13. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

KAMU!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

te szerencsétlen, nincs jobb dolgod?

2010. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
anyám idejött a géphez... szerintem kettőnk közül nem én vagyok a szerencsétlen...
2010. márc. 15. 15:53
 13/13 anonim ***** válasza:
Aha persze és te meg ott ülsz ezek után is nem? meg nem véletlenül nincs meg a másik kérdés már.kamu az egész.
2010. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!