Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok van olyan a családban,...

Nálatok van olyan a családban, aki mindenről jól megmondja a véleményét, bár a témában abszolút nem jártas?

Figyelt kérdés
Biztos ismeritek ezt a fajta embert, általában egy 50pluszos férfi,aki mint családfő, mindig mindent jobban tud. Bármiről megmondja, hogy az hogy van, bár észérveket felsorakoztatni nem tud, ha meg felszólalsz, hogy az nem így van, mert esetleg kompetensebb vagy a témában, akkor legyint, hogy nem érted. Van ilyen családtag nálatok? Mit tudtok vele kezdeni?
2015. szept. 13. 13:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Van, apósom. A szülés témában is jártasabb, mint én 3 gyerek után.
2015. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Anyam ferje (nem az apam, nem is mostoham, felnott voltam mikor osszejottek). Igyekszem nem is figyelni ra ha elkezdi. Egyszeruen ignoralom mer mar volt, hogy annyira felidegesitett.
2015. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Nagyapám.

Igaz írni-olvasni se tud, de bármiről képes bárkivel veszekedni. Nem vitázni!

A legjobb érve a "mert én azt mondtam" "illetve a "80 évesen csak jobban tudom".

Valójában buta. Nagyon buta, de inkább ráhagyja mindenki.

2015. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem anyám ilyen. Elképesztő... Órákig tudja mondani, olyanokról beszél amikről fogalma nincs, de ha félbeszakítod, ne adj isten ki akarnád javítani, akkor nekiáll kiabálni. Semmit nem lehet vele kezdeni. Ha telefonon mondja, akkor egyszerűen szépen leteszem magam mellé, had mondja. Ha személyesen, akkor próbálok nem közbeszólni hátha akkor hamarabb vége.
2015. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Igen, van, egy katolikus pap, 50 feletti, úgyhogy pont aktuális.

Lényegében nem volna vele baj, de én utálom azt hogy mindig kimondja azt ami a fejében van, még akkor is ha baromira erkölcstelen. És itt az erkölcstelen dolgok alatt, még a durvábbakat is nyugodtan lehet érteni...

2015. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyam testverenek a ferje.

Rohadtul idegesit. Nem tudunk vele semmit kezdeni,en szemely szerint,amikor elkezdi a hulyesegeit megfogom magam es kimegyek a szobabol,talan meg a hazbol is.

Egyebkent pont betalaltad,52 eves es ilyen minden leben kanal. Nagyon utalom ezt a tulajdonsagat,de tulajdonkeppen az osszes tobbit is.

2015. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Anyám. Csak az ő igazsága létezik. Akinek más véleménye van az hülye. Iszonyat fárasztó. Én már nem beszélgetek vele. Sajnos unokázni minden héten jön. Én akkora időzítem a nagytakarítást, így nem kell hallgatnom. De jó is volt amikor még nem született meg a kislányom és le se szarta a fejemet.... :(

Egyébként egy egyetemet végzett nő aki a szakmájában nagyon jó csak emberileg egy nulla.

2015. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
43%

Én hiába mondom meg a véleményemek mikor a szüleim még mindig a

20-adik századba élnek nem a mai jelenben szóval senki sem egyforma.

2015. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
63%
Az a legegyszerűbb ha az ember semmit nem szól és megy a saját feje után.
2015. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Kb. ki nem... anyám, apám és öcsém is. Pl. jóanyám mindig beledumál abba, hogy használjuk a számítógépet, de úgy, hogy annyira nem ért hozzá, hogy ihaj. A kedvencem az volt, hogy biztos azért szakadozik a netünk (nem lassult, hanem konkrétan megszakadt), mert vírusos valamelyikünk gépe. De amúgy mindháromnak szokása volt az, amíg egyetemre jártam, hogy megmondták a tutit, hogy mit és hogy kellene tanulnom, meg mit hogy kellene elintéznem, amikor max. kívülről látták az intézményt, nemhogy a szakot, amire én jártam...
2015. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!