Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a menyassz...

Hogyan értessem meg a menyasszonyommal, hogy ne kérje ki mindenről a szülei véleményét és ne függjön ennyire tőlük, mert így mindenbe bele akarnak majd szólni?

Figyelt kérdés
Szerintem vannak dolgok,amike nem feltétlen jó megosztani a szülőkkel,vagy véleményt tanácsot kérni,mivel úgy gondolom,hogy akár elfogultak is lehetnek egy bizonyos dologgal kapcsolatban.Én csak magamból indulok ki alapvetően,de én többnyire nagyon ritkáén,vészesetben fordulok a szüleimhez tanácsért.
2015. ápr. 29. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

például?

azért nem mindegyik, hogy pl főzésben kér tanácsot vagy szexben :)

2015. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az emberek nem ugyanabban az életkorban "nőnek" fel, másrészt nem mindig haszontalan, ha valaki tájékozódásképp kikéri akár a saját szülei véleményét.
2015. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

"másrészt nem mindig haszontalan, ha valaki tájékozódásképp kikéri akár a saját szülei véleményét."


Értem. Tehát ilyenkor ha a nő szalad a szüleihez az tök normális, de ha a férfi, akkor jön a hagyd el meg az anyuci kisfia szöveg.

2015. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem még nem elég érett.
2015. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mi a fene ***** válasza:
57%
Nem tudom miben kéri ki a szülei véleményét, de ha az embernek férje/felesége van, elsősorban vele kell a problémákat megbeszélni .
2015. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pl munkával kapcsolatban,nem tudom miért nem a saját megérzéseire hagyatkozik.Miért az anyjával kell megbeszélni,úgy is csak elfogultan nyilatkozik a dologról.
2015. ápr. 29. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Én megértelek kérdező. Szerintem nem jó dolog, ha minden problémával rögtön a szülőkhöz szalad az ember. Magyarázd el neki, hogy ha összeházasodtok, akkor elsők és legfontosabbak kell legyetek egymás számára.


Írnál pár példát egyébként?

2015. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!