Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted, hogy Laurának hívnak?

Szereted, hogy Laurának hívnak?

Figyelt kérdés
A kislányomnak szeretnénk a Kovács Laura nevet adni.

2015. szept. 11. 08:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szeretném, ha így hívnának. :-)
2015. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem igazán, nem is hallgatok a Laura névre, mégpedig azért mert Andrea vagyok.
2015. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha Laurának hívnak. :) De ha az lett volna a kérdés, akkor tetszik ez a név, szerintem adjátok ezt, a vezetéknévvel együtt is jó.
2015. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Még soha senki nem hívott Laurának, így ezt nem tudom.
2015. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki mindenképp Laurának akar hívni, tőlem hívhat, bár ha a férjem tenné ezt szex közben, igencsak meglepődnék. :D
2015. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Kovács Laura barátnőm, és imádom! :) Nagyon klassz csaj, és a név is szép, szóval hajrá! :)
2015. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert férfi vagyok.
2015. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Milyen érdekes dolog ez, magyarul szerintem nem szép, de mikor angolul hallom, nagyon tetszik. És a két nyelven más embert is képzelek hozzá. Magyarul kicsit beképzelt lányt látok magam előtt, angolul egy tök normális, kedves lányt.
2015. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy erőszakos ember, de ha valaki rendszeresen Laurának hívna, előbb-utóbb valószínűleg hülyére verném. Pedig szép név amúgy, csak ugye lánynév, nem illik rám.
2015. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Akkor én vagyok az első valódi Laura itt. :)

Én nagyon szeretem, áldom a szüleimet, hogy ez lettem végül, mert szerintem jó név, nem tucatnév (legalábbis nekem nem volt ilyen ismerősöm, osztálytársam), meg szépen is hangzik. Ja és a pasik is mindig megdicsérik. ;)

Szóval bátran add a kislánynak, én támogatom. :D Amúgy lehet, én is beképzelt Laura vagyok, de még mindig jobb, mint egy komplexusos Brünhildának lenni azt hiszem. XDD

2015. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!