Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te minden nap mondod a párodna...

Te minden nap mondod a párodnak hogy szereted? Vagy felesleges ez?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 08:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%

Mi minden nap elmondjuk, többször is. Régen ettől hányni tudtam volna, hogy őszinte legyek.

Ugyanakkor most annyira természetesen jön, engem sem zavar, nem tartom fullasztónak. Tényleg nagyon szeretjük egymást. :)


Hozzáteszem, barátok előtt ettől függetlenül nem nyaljuk faljuk egymást, nevén szólítjuk a másikat, és ott is maximum elköszönéskor mondunk ilyet.

2014. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Én is mondom minden nap, jön magától:)
2014. nov. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondom minden nap, ahogy ő sem. Akkor szoktam mondani, amikor úgy jól esik mondani...nem tudom jobban megfogalmazni. DE! Minden nap éreztetem, hogy szeretem és minden nap érzem, hogy szeret. Nekünk ez így megfelel.
2014. nov. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Nem, vagyis nem hiszem...


Szoktam mondani, de inkább akkor, amikor túlárad bennem az iránta való érzelem... Cak azért, gy megerősítsem, vagy mert mondani kellene sosem mondom..


Egyébkent anélkül is tudja..

Néha ránézek szerelmesen, és annyit mond, mosolyogva, hogy "tudom"

2014. nov. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer mondtam, majd ha valtozik szolok.
2014. nov. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
62%
Én nagyon ritkán, enélkül is tudjuk, hogy mennyire szeretjük egymást.
2014. nov. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%

Minden reggel így válunk el egymástól, és egy puszival.

Én megyek előbb dolgozni, ő utána kel, ilyenkor mielőtt elmegyek bemegyek hozzá a hálóba és adok neki egy puszit elköszönésképp. Ő szombaton délelőtt is dolgozik, és amikor ő elmegy, ugyanígy tesz. :)

2014. nov. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
72%
Biztosan nem telik el nap nélküle, sőt e-mailben, sms-ben is írjuk, bár néha csak rövidítve, játékosan. Évek óta napi szinten, mióta gyermekünk született még inkább :) valahogy természetes, hogy mondjuk. Ha erőltetni kellene már biztosan elmaradt volna (ahogy a vasalás :D ).
2014. nov. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
51%
Nem mondom minden nap. Nem vagyok papagáj. Szerintem 11 év után, ő is tudja...nem kell állandóan szajkózni.
2014. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
35%
Nem nem mondjuk.. másképp is ki tudjuk ezt fejezni...
2014. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!