Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te minden nap mondod a párodna...

Te minden nap mondod a párodnak hogy szereted? Vagy felesleges ez?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 08:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
63%

# Ahogy a vasalás.... Hahahaa. :D

Igen, az sose fogy el.

2014. nov. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
69%
5 éve vagyunk együtt, minden nap mondjuk. Sőt a napi ölelés is megvan, ha kimarad, akkor valamelyikünknek hiányzik.
2014. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
Benne van a tekintetében, benne van a tekintetemben. Ha az van benne, felesleges. Ha nem az van benne, disszonáns!
2014. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
60%
Hát ha úgy órarendszerűen kell erre sort kerítened és utána elgondolkozol, hogy nem felesleges-e, akkor már de... szóval akkor már felesleges, mert vagy elromlott valami, vagy nem is szeretted soha, csak kötelességből mondogattad neki eddig is. Ezt érezned kell magadban, és tudni fogod a választ!
2014. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ha őszintén mondod neki , akkor nem felesleges, de megszokásból nem érdemes mondogatni neki , mert úgy is érzi , hogy csak erőltetett.
2014. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
37%

Mi sem mondjuk, csak nagyon ritkán.

Én azt szoktam csinálni, hogy ha "rámjön" akkor odamegyek hozzá és megölelem vagy megcsókolom. Szó nélkül. Ő tudja :)

2014. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
64%
Mi minden nap telefonba,mivel külföldön dolgozik a férjem .De személyesen is .. + én még ráadásul nagyon bújós is vagyok ,kimutatom az érzelmeimet .Ja ..és mi szivemnek hívjuk egymást ,mindig minden körülmények között ;) .33/N
2014. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
41%
Heti 1-2x de tudjuk jól és érezzük.
2014. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen felesleges állandóan bizonygatni SZÓBAN azt hogy ki mennyire szereti a párját...Ahogy mondani szokás:A TETTEK jobban beszélnek mindig...(Én pl. szinte soha nem szoktam ilyesmiket mondani a nejemnek,(Esetleg csak a szex előtti előjáték során...) ő se nekem, ettöl függetlenül viszont mindketten tudjuk a lényeget a nap minden percében...)
2014. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Egyszer már mondtam neki, az elején.

Ha változik, majd szólok.

2014. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!