Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te minden nap mondod a párodna...

Te minden nap mondod a párodnak hogy szereted? Vagy felesleges ez?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 08:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
53%

Mi naponta többször is, de nem megszokásból, egyszerűen jól esik. Ha bennem éppen túlárad a szerelem, akkor kimondom, megölelem, megcsókolom, bújok... Nagyon bújós vagyok, és ő ezt értékeli. Nem várom el, hogy visszamondja, amikor neki nem esik jól, nem azért mondom. De ő is naponta többször kimondja. Mindig ezzel búcsúzunk reggel, és öleléssel meg csókkal, és így is köszöntjük egymást, amikor hazaérünk. Nekünk így a természetes, így esik jól.


Társaságban nyilván mi is kulturáltan viselkedünk, nem vagyunk összeragadva, és mindketten megegyezünk abban, hogy a nyilvánosság előtti csókolózás (utcán, baráti társaságban, stb) nem a szerelemnek szól, hanem a közönségnek, és ezt nagyonis hanyagoljuk. Csak ha kettesben vagyunk, akkor mélyül el az intimitás és romantika, de ez így is van rendjén, szerintünk.

2014. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

Akinek mondtam mindennap,azzal vége lett :D


Most van,akit szeretek,de nem mondhatom el neki...Remélem egyszer mégis...

2014. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
47%

Természetesen mindennap mondjuk :) jó mondani, és jó hallani is :)


Nekem olyan rideg az, amikor azt mondják

"kifejezem máshogy"

"egyszer mondtam, majd szólok, ha változik"


Úgyhogy mi már évek óta vagyunk együtt, de nem múlt el egy nap anélkül, hogy ne mondanánk egymásnak.

2014. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
44%

Ha mindennap, naponta sokszor mondogatnánk, akkor az olyan lenne, mintha szuggesszívan szeretnénk hatni önmagunkra. Ha érzik a mozdulatból, a tekintetből, akkor nem kell szóban bizonygatni!


Ez egy kicsit leegyszerűsített hasonlat, ha egy piros szoknyát mutogatnék és folyamatosan hozzámondogatnám, hogy: piros szoknya, piros szoknya... Ha látják, hogy piros, meg szoknya, nem kell mondogatni, elég, ha mutatom. Ha ződbakkancs, akkor meg minek áltatni magunkat?!


Ha igény van rá ést te mondogatni szeretnéd, hát mondogasd! Van aki visítozik, hogy a szomszédok is értesülnek mindenről, van aki szépen csendben úgy ki tudja mutatni a szeretetét, hogy csak az tud róla, akinek ez szól... ez utóbbi akár mélyebb és őszintébb is lehet...

2014. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
24, nem értek egyet. Én pontosan tudom magamról, hogy a szerelmem mély és őszinte a férjem irányába. És mindennap mondjuk egymásnak, hogy szeretjük egymást.
2014. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
53%
Naponta többször is mondom, bár attól is függ, mennyi időt töltünk együtt. Szerintem egyáltalán nem felesleges. Nyilván nem helyettesíti a tetteket, viszont nagyszerűen kiegészíti őket. Meg kicsit olyan, mint a Valentin-naphoz való viszonyulás: akik azt mondják, hogy nem adnak a másiknak egy szál virágot se, mert miért pont most, amikor bármikor máskor is adhatnának, azok valójában soha nem adnak...
2014. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
54%

Mi nem szoktuk mondani egymásnak.

De otthon többször is megöleljük egymást, puszit adunk egymásnak. Ha elmegyünk egymás mellett akkor is legalább egy kis ölelés, puszi, simogatás van. Nekünk ez így megfelel. :) Nem hiányzik, hogy napjában elmondjuk, hogy szeretlek. (egyikünk sem túl érzelmes típus ilyen értelemben, de egymást nagyon szeretjük :) )

2014. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
73%
Én sokszor mondom neki naponta is akár! Ő inkább érezteti velem!:)
2014. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Minek mondjam? Felesleges, látni egymáson, és a szavak semmit nem jelentenek, ezt hat év nyallerkodás után megtanultam. A gesztusok viszont...!
2014. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem én nyallerkodtam, a mostohám volt mások előtt mézesmázos, amikor meg senki sem hallotta, alázott ezerrel.
2014. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!