Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "lopjam" el a pénzt?

Hogy "lopjam" el a pénzt?

Figyelt kérdés
Nem igazi lopás amit tenni szeretnék. Viszont az a helyzet, hogy párommal eléggé szeretünk kocsmázni, ami 20-25 ezer forintot jelent hetente...Tehát minimum 60 ezret elszórakozunk. Ez a pénz elmegy a semmibe és kicsit bűntudatom van mindig utána. Ilyen tivornyák után mindig marad pár ezer, arra gondoltam le lehetne csípni belőle és eltenni. Magamnak nem tenném el saját célra, az nálam aljas csalásnak minősül. Ha gyűjteném egy eldugott helyen, egy borítékban? Vagy csempésszem vissza párom szüleinek?

2015. szept. 8. 00:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%

Állj!

A pocskondiázás nem segít!


Kérjetek segítséget helyi orvosnál. Keress rá neten, vannak ingyenes segelyvonalak is. Nem kell gyakori a trollokat etetni, mert attól csak pofáncsapva fogod magad érezni.

Kezdjenek megtakarításba akár havi lekötéssel. Ha később hirtelen kell a pénz, meglegyen. A boríték könnyen eltűnhet, főleg illuminált állapotban kifecsegve...

2015. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%

Bankba bevinni a keresetet jó ötlet, de úgy tudom a havi lekötésnek magas a díja. Nem kötném le, de tudatosítanám magamban hogy ami oda kerül annak ott is kell maradnia.

Csak annyit innék amennyi készpénz van nálam.

2015. szept. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
inkább kezeltessétek az alkoholizmusokat
2015. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen hülyén csináljátok.

Igyatok otthon, az sokkal olcsóbb és sokkal több piát vehettek. Több pénz marad a kasszában.

2015. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Tivornyák ELŐTT dugd el a pénzt, te buta. Úgy induljatok el szórakozni, hogy 5-10 ezer forintnál több nincs a házban. Akkor még józanul azt mondja az ember, hogy jól van ez így, ennek elégnek kell lennie, csak a buli hevében, módosult tudatállapotban nehéz már leállni, spiccesen mindenki nagyvonalúbb, nem gondol a másnapra... de ha nincs pénz a zsebedben, akkor nincs mit elkölteni, így nem lépitek túl a normális összeget. Mondjuk én azon is elgondolkodnék, hogy miért csak a kocsmatúrákon tudtok kikapcsolódni, miért nem mozira, kirándulásra, wellness hétvégékre költitek az a heti minimum húszezret, ha már ennyire égeti a zsebeteket?
2015. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%

"Vagy csempésszem vissza párom szüleinek?"

ezek szerint nem is a saját pénzetekből rúgtok be? amúgy ez tényleg nagyon gáz,hogy ebben látjátok a szórakozást..ennek nem lesz jó vége. ha külön-külön nem voltatok ilyenek a kapcsolat előtt,akkor lehet jobb lenne külön..de legalábbis az egyik embernek nemet kéne mondani erre és máshogyan eltölteni az estéket

2015. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
20%

ezt valahogy nem tudom elhinni...hogy egy párnak az a "hobbija", hogy isznak..kocsmáznak. én a lábamat se tenném be kocsmába..annyira alpárinak tartom.


orvos!

2015. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#11 és le lett pontozva. Ebből és a válaszokból le lehet szűrni egy valamit:


A pocskondiázás mégis segít?!


Ezt sugalljátok? Mert abban egyet értünk, hogy ezt kezeltetni kell mind alkoholizmus, mind pénzügyi oldalról.

2015. szept. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mindkét szülőm alkoholista. Nem eheztem, nem fáztam, volt rendes ruhám... Csak rendes szüleim nem.

Egy élmény volt minden este hallgatni őket ahogy a pincében "beszélgetnek".

Rájöttél, hogy betegek vagytok. Ők.

És mit tervezel lépni?

Van egy implantátum, ami megakadályozza hogy igyatok. Szerintem remek kezdés lenne.

És keressetek hobbit!

2015. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mindkét szülőm alkoholista. Nem eheztem, nem fáztam, volt rendes ruhám... Csak rendes szüleim nem.

Egy élmény volt minden este hallgatni őket ahogy a pincében "beszélgetnek".

Rájöttél, hogy betegek vagytok. ok.

És mit tervezel lépni?

Van egy implantátum, ami megakadályozza hogy igyatok. Szerintem remek kezdés lenne.

És keressetek hobbit!

2015. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!